دانلود کتاب ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد

  • از: احمد ایزدی
  • ناشر: انتشارات عماد فردا
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد

سن و سالم کمتر از حسین بود، اما رابطه مان باهم خیلی دوستانه بود؛ آن قدر که هر وقت حسین می خواست کاری برایش انجام بدهم، حتی اگر آن کار بسیار سخت بود و یا به قولی حسین به زور می خواست آن را به من تحمیل کند، با کمال میل می پذیرفتم. در مقابل، او هم هوایم را داشت و برخی کارهای سختی را که من نمی توانستم انجام بدهم، برایم انجام می داد؛ حتی خیلی وقتها برای عروسک هایم لباس میدوخت و گهواره درست می کرد. یک بار وقتی با حسین به شیراز رفته بودیم، ماشین از جاده خارج و واژگون شد. به جز زخم های سطحی، برای کسی اتّفاقی نیفتاد، اما من که خیلی ترسیده بودم، همیشه نگران حسین بودم ...

 ۶۷ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-6360-24-9 

چاپ ۱۳۹۱، قیمت الکترونیکی: ۲۰۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد

برای دانلود کتاب ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  ستارگان کویر 5 - آخرین نامه ی من: خاطرات شهید حسین گرگانی نژاد