دانلود کتاب سرنوشت


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب سرنوشت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سرنوشت

کتاب سرنوشت به قلم ژاله صفری روایتی است از سال‌های دور و نزدیک، از جوانانی پرشور با سرهای پر سودا تا سالخوردگان تنها در خانه‌ای غریب، از زندان، از جنگ، از ترس و ناامیدی تا روشنایی و امید. این رمان در حقیقت از عشقی پایدار، تعهدی نانوشته و یک عاشقانه‌ی بی‌مانند سخن می‌گوید.

رمان سرنوشت در واقع برای ژاله صفری یک نوستالژی به همراه کمی مرور خاطرات و حقایق است. به گفته‌ی او در برهه‌هایی از زمان انسانیت و ایثارگری چنان در هم می‌آمیزند که منتج به یک سری دگرگونی‌های زیربنایی می‌شود. اما این که چنین تغییرات بنیادی و ریشه‌ای به نفع جامعه و مردم است یا خیر را در طول تاریخ و با گذشت زمان خواهیم فهمید.

این رمان گوشه‌ای از زندگی همه‌ی آدم‌هاست. قطعا شما با کمی دقت درمی‌یابید که حداقل یک بار در زندگی با انسان‌هایی شبیه به شخصیت‌های این داستان برخورد کرده‌اید.

در بخشی از کتاب سرنوشت می‌خوانیم:

زنگ مدرسه زده شد، "خانم مولایی" طبق معمول هر روز ته راهرو کنار پله‌ها ایستاده بود تا بهتر بتواند بچه‌ها را زیر نظر داشته باشد و مراقب باشد که آن‌ها بی‌سر و صدا از مدرسه خارج شوند، او هر از گاهی در سوتی که با روبان قرمز به گردن آویخته بود می‌دمید تا بچه‌ها لحظه‌ای از وجودش غافل نشوند و بدانند هیچ راهی به جز خانه را نمی‌توانند در پیش بگیرند، چرا که ناظم بداخلاقشان چهار چشمی مراقبشان بوده و هیچ جنبنده‌ای از نگاه تیز بین او دور نمی‌ماند.

حواستون باشه! شعار دادن و "مرگ بر شاه" گفتن موقوف! رو دیوار شعار نوشتن موقوف! هر جا دیدین مردم دارن شعار میدن قاطی شدن و هم‌ صدا شدن موقوف! صاف میرین صاف میاین، سرتون به کار خودتون باشه در غیر این صورت نمره‌ی انضباط همتون صفره!

خانم مولایی چنان بلند بلند و با حرارت حرف می‌زد که غبغبش پی ‌در پی می‌لرزید و به ارتعاش در می‌آمد، یکی از بچه‌ها از میان جمعیت داد زد.

مرگ بر شاه!

خانم مولایی با آن هیکل چاق و سنگینش به شکل برق‌ آسایی خود را به پایین پله‌ها رساند و در حالی که در میان شاگردان مدرسه گمشده بود مرتب می‌پرسید.

کی بود؟! زود بیا بیرون و خودتو نشون بده!

بچه‌ها از ترس جیکشان در نمی‌آمد، آن‌ها یک به یک و سر به زیر از کنار خانم ناظم می‌گذشتند و حتی جرات نگاه کردن به او را هم نداشتند.

 ۳۴۲ صفحه، ۳۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-247-035-7 

چاپ ۱۳۹۹: ۷۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۰۵۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب سرنوشت

برای دانلود کتاب سرنوشت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سرنوشت

نظرات کتاب سرنوشت

علیرضا علیزاده
۱۳۹۹/۷/۱۰
چی یگم؛ یکبار مقداری از کتاب رو رو خوندم حقیقتا جالب نبود، وقایع خیلی آبکی اتفاق میافتند. نه توصیفی نه تفضیلی، همینطوری ذارت عاشق میشن و داستان شروع میشه. بعد دوباره برگشتم و تمومش کردم اما نهایتا با تعریف یکسری وقایع بی اثر داخلش، دلایل مسخره و یکسری وقایع بی مزه تکراری و موضوعات تکراری دیگر بدون نهایتا هیچ هیجانی و با خُنُک بازی نموم میشه. هر چی فکر میکنم... شاید هم نویسنده نمیتونه با شرایط موجود خوب داستان رو آب و تاب بده، ولی خوب به نظرم در همین حد شرایط موجود هم نتونسته خوب درش بیاره.
مهسا بابایی
۱۳۹۹/۶/۲۲
خوب بود به نظرم اصلا توش جمله‌های تکراری و بیهوده نبود
سحر محمودی نودژ
۱۳۹۹/۵/۱۵
عالی بود کتاب من که بسیار راضی بودم
مشاهد همه نظرات (۳)