دانلود کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس

  • از: گری وارنوم
  • راوی: لیلا خسروی
  • ناشر صوتی: راوی نو
  • ۱۲ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس

کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس اثر گری وارنوم، شما را به داشتن اعتماد به نفس در زندگی‌ دعوت می‌کند. اگر احساس اعتماد به نفس ندارید، آن را در خود ایجاد کنید تا بتوانید عملکرد بهتری در زندگی داشته باشید.

گری وارنوم (Gary Vurnum) در کتاب سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس (instant confidence) به موضوعاتی از قبیل نوع بیان، زبان بدن، مقایسه نکردن خود با دیگران با نگاه به توانمندی‌های خود و شیوه‌های رسیدن به هدف پرداخته است

راز زندگی کردن به همراه داشتن اعتماد به نفس نیز مانند دیگر حقیقت‌های این جهان بسیار آشکار و در عین حال عمیق است. فقط در صورتی می‌توانید منبع عظیم و بی‌انتهای نیرو و اقتدار درونی را در وجودتان فعال کنید و به زندگی خود مفهوم و آرامش ببخشید که طبیعت واقعی اعتماد به نفس را بشناسید و خوب درک کنید.

آگاهی از جزییات وجودی خود و نوع احساس شما نسبت به خودتان از مهم‌ترین اصول اعتماد به نفس است. برای داشتن اعتماد به نفس فقط کافی است در مسیر زندگی خود گام به گام پیش بروید و اعتماد به نفس خود را در حیطه‌ای که احساس خوبی به آن دارید تقویت کنید.

همان‌طور که می‌دانید هر چه اعتماد به نفس افراد بالاتر می‌رود آن‌ها احساس شادی بیشتری می‌کنند و لذت بیشتری از زندگی می‌برند. افراد با اعتماد به نفس بالا نسبت به افرادی که اعتماد به نفس پایینی دارند، درآمد بیشتری کسب می‌کنند. در محل کار حال‌شان بهتر است و اگر بیکار شوند سریع‌تر از سایرین برای خود شغلی دست و پا می‌کنند.

افزایش اعتماد به نفس به شما این امکان را می‌دهد که آزادی بیشتری را در زندگی خود احساس کنید و باور کنید می‌توانید حق انتخاب‌های عالی برای خود داشته باشید و از زندگی‌تان لذت بیشتری ببرید.

فهرست مطالب

۵۱ دقیقه
سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس
 ۵۰ دقیقه، ۴۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۹۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس

برای دانلود کتاب صوتی سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  سریع‌ترین راه‌های دستیابی به اعتماد به نفس
Hassan Mehdiasl
۱۳۹۸/۱/۳
اصلأ پیشنهاد نمی کنم، جزو است تا کتاب
Negin Ehsani
۱۳۹۷/۹/۱۹
خوب بود اما خیلی مختصر توضیح داده شده
اینجور کتاب های مربوط به اعتماد به نفس رو لطفن بیشتر به اشتراک بذارید
Fatemeh Hayavi
۱۳۹۷/۹/۱۴
مطالب خوب و کاربردی دارد‌. مطالب به صورت فهرست شده و خلاصه گفته شده طوری که اگر حوصله ی خواندن توضیحات کامل در مورد اعتماد به نفس ندارید این کتاب میتواند کمک خوبی باشد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)