دانلود کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

خرید کتاب صوتی
 ۱ ساعت و ۱۳ دقیقه، ۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۶۵۰۰ تومان
ویژه امروز: ۳۹۰۰ تومان (۴۰%)
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

معرفی کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه

کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه نوشتۀ فرامرز بن خداداد بن عبدالله الکاتب الارجانی، داستان شاهزاده‌ای جوانمرد از شهر حلب به نام خورشید شاه است که برخلاف میل باطنی‌اش که از عشق و عاشقی دوری می‌جست و بر عاشقان می‌خندید، به عشق دختر فغفور شاه، پادشاه ماچین گرفتار می‌شود و حوادثی شیرین و جذاب به وجود می‌آورد.

شاهزاده برای به دست آوردن مه‌پری، به سوی ماچین حرکت می‌کند. در این میان مردی به نام «سمک عیّار» به خورشیدشاه می‌پیوندد و از آن پس بار اصلی حوادث را به دوش می‌کشد. او که مردی عیّار است با هم دستی و همراهی افرادی چون شغال پیل‌زور، روزافزون، روح‌افزای و چند پهلوان و عیّار دیگر در بیشتر رویدادها به کمک خورشیدشاه می‌آید.

شخصیت دیگری که نقش مهمی در داستان بر عهده دارد، فرّخ روز، پسر خورشیدشاه است، که او نیز همانند پدر به عشق دختری مبتلا می‌گردد و به سرزمین‌های زیادی لشکرکشی می‌کند و در این میان قسمت قابل توجّهی از کتاب را به خود اختصاص داده است. در بخش‌هایی که فرّخ روز حضور دارد داستان تا حدودی به اسطوره نزدیک می‌شود و ما را به یاد اثر حماسی بزرگ ایرانیان، شاهنامهٔ فردوسی می‌اندازد.

موضوع اصلی داستان سمک عیّار همان گونه که از نام آن بر می‌آید، شرح دلاوری، بی‌باکی و چالاکی عیّاران و روشن کردن جایگاه این گروه در ساختار حکومت است.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
بخش اول
۹ دقیقه
بخش دوم
۱۸ دقیقه
بخش سوم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم
۱۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۴ دقیقه
بخش ششم

راهنمای دانلود کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه

برای دانلود کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی سمک عیار: مرزبان شاه
IRANIAN 23
۱۳۹۷/۲/۱۳
داستان نصفه نیمه موند!!!! فصل ۷ به بعد چی میشه پس؟!😡😡
Omid Razi
۱۳۹۷/۱/۳۰
خواهش میکنم فصل جدید رو سریعتر ارائه بدین...گوش کردم داستانو بقیه مونده
لاله اشتهاری
۱۳۹۷/۱/۱۹
داستان ناقص است
امیر قاسمی
۱۳۹۷/۱/۱۹
این فصل اول کتاب هست و به مرور مابقی فصل ها افزوده می شود و قیمت اثر متناسب با حجم کتاب صوتی افزایش می یابد. در ضمن این انتشار فصل به فصل فرصت خوبی هست تا شنونده کیفیت اثر را بسنجد و برای خرید کل تصمیم بگیرد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۸)