دانلود کتاب سینما به زبان ساده - ایده

  • از: حسن نجفی
  • ناشر: انتشارات ویهان
  • ۴ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب سینما به زبان ساده - ایده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیک

برای دانلود قانونی کتاب سینما به زبان ساده - ایده و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب سینما به زبان ساده - ایده

استاد حسن نجفی متولد بیست و پنج شهریور یک هزار و سیصد و چهل و پنج در محله چرنداب شهر تبریز است. از 7 سالگی در آتلیه عکاسی و پیش برادر خود عملاً وارد دنیای هنر شده و اولین داستان کوتاه خود را در 9 سالگی به نگارش در آورده است. او از پانزده سالگی برای گروه‌های نوجوان شروع به تدریس می‌کند و این موضوع تا به حال تداوم داشته است.
حسن نجفی علاوه بر داستان‌نویسی به عنوان نویسنده و کارگردان در سینما حضور دارد.

در بخشی از متن این کتاب می خوانید:

شما می‌توانید در زندگی خود سرچ کنید و فصل‌های متفاوتی که فقط و فقط مختص زندگی شماست را برای داستان‌گویی انتخاب کنید. این موضوع می‌تواند فصل‌های مستند از زندگی یا رویاها و افکار شما باشد. تمایز این بند در تجربهٔ کاملاً شخصی و مربوط به خود شماست. داستان‌هایی از این شکل که تکراری نیست طرفدار زیادی دارد.

رویاها اثر آکیرا کوروساوا فیلمی به شدت شاعرانه و شخصی است. کوروساوا کارگردان ژاپنی بعد از عمری فیلم ساختن فهمید که باید به رویاها و خواب‌های خود اهمیت بدهد.

 ۳۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-96165-8-9 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای دانلود کتاب سینما به زبان ساده - ایده

برای دانلود کتاب سینما به زبان ساده - ایده و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  سینما به زبان ساده - ایده

نظرات کتاب سینما به زبان ساده - ایده

کاربر رش
۱۳۹۸/۲/۱۸
انصافا کتاب خوبی هست برای یادگیری
مشاهد همه نظرات (۱)