دانلود کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید اثر ریما رادنر،‌ یک راهنمای کامل خوشبختی است که شما را در کشف و یافتن زیبایی درونی خود کمک می‌نماید، تا بتوانید همواره زندگی شاد و موفقی داشته باشید.

خوشحالی، چیزی است که این روزها فقدان آن را در خودمان و آدم‌های اطراف‌مان حس می‌کنیم. کسی نیست که نخواهد خوشحال باشد اما چرا همه این احساس را ندارند؟ کتاب شاد بودن را انتخاب کنید (Choose to be happy) به شما می‌آموزد که چگونه زندگی معمولی و تکراری خود را به یک زندگی شاد و پرشور تبدیل کنید و از تک تک لحظات آن لذت ببرید.

ریما رادنر (Rima Rudner) در این کتاب از تبدیل شدن به یک انسان شاد می‌گوید که همانند سفری است که باید آن را از همین حالا شروع کنید! یک زندگی شاد را انتخاب کنید و به خودتان قول دهید که در این راه دست از تلاش برندارید، به خاطر داشته باشید برنده‌ها کارهایی را انجام می‌دهند که بازنده‌ها می‌خواهند آن کار را انجام دهند.

برای بیشتر مردم احساس خوشبختی کردن امری سخت و دشوار است؛ زیرا آن را وابسته به عاملی خارجی می‌دانند و عوامل بیرونی را بر احساس خوشبختی‌شان تأثیرگذار می‌دانند. یعنی اگر شرایط دلخواه‌شان ایجاد نشود، خود را شاد و خوشبخت نمی‌دانند. این در حالی است که بیشتر روانشناسان و محققان می‌گویند احساس خوشبختی باید درونی باشد. اینجاست که مسئله تفکر مثبت برای القای درونی و عمیق احساس راحتی، لذت و البته خوشبختی بیشتر خود را نشان می‌دهد. شما باید هر روز با تفکرات شادی‌بخش این احساس را در خود تقویت کنید تا مصداق جمله انسان همان چیزی است که می‌اندیشد، باشید. اگر تفکر شما درباره خودتان بر مدار خوشبختی باشد، این حس در شما قوی‌تر و ریشه‌دارتر می‌شود.

فهرست مطالب

۱۸ دقیقه
مقدمه
۷ دقیقه
چرا خوشحال نیستم
۶ دقیقه
شادی و خوشبختی انتخاب کردنی‌ست
۳۴ دقیقه
رسیدن به آرامش درون
۱۹ دقیقه
رها کنید
۱۲ دقیقه
خودتان را آزاد کنید
۱۳ دقیقه
بخشودن
۱۳ دقیقه
از افسردگی بیرون بیایید
۲۲ دقیقه
فرمول‌های جادویی برای رسیدن به نشاط
۱۶ دقیقه
برنده، برنده
۱۱ دقیقه
پذیرفتن
۲۲ دقیقه
قربانی نباشید
۱۹ دقیقه
زندگیتان را با دیگران مقایسه نکنید
۲۴ دقیقه
اطرافیان خود را به درستی انتخاب کنید
۱۹ دقیقه
نگرانی را نپذیرید
۳۲ دقیقه
اصالت داشته باشید
۲۱ دقیقه
نگرش خود را تغییر دهید
۱۹ دقیقه
بخت و اقبال خود را خلاق کنید
۱۲ دقیقه
قوانین شادمانی و خوشبختی
 ۵ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۳۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۳۵۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید

برای دانلود کتاب صوتی شاد بودن را انتخاب کنید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  شاد بودن را انتخاب کنید
Mehdi Tehrani
۱۳۹۷/۷/۳۰
واقعا فقط‌باید انتخاب‌کرد
تماشاخانه دوستان
۱۳۹۷/۹/۲۷
یه کتاب سطحی که اصلا عمیق نیست
ممنون از کتابراه
Amin Rigi
۱۳۹۷/۹/۳
عالیه همینو لازم داشتم شاد بودن، خدایا شکرت!
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)