دانلود کتاب شازده کوچولو


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شازده کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شازده کوچولو

کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دو سنت اگزوپری با روایتی طولانی و پرمایه، کودکان را تشویق به جذب مفاهیم فلسفی داستان می‌کند. آنتوان از تجربه‌های شخصی خودش که زمانی در بیابانی گم شده بود، در این داستان استفاده کرده است، که ساختار اثر را باورپذیر و بی همتا می‌کند.

از این کتاب که عنوان «کتاب قرن» را به خود اختصاص داده، به طور متوسط سالی یک میلیون نسخه در جهان به فروش می‌رسد. کتاب شازده کوچولو (به فرانسوی: Le Petit Prince) در قرن بیستم، یکی از پر فروش‌ترین کتاب‌ها بوده است و تاکنون 7 میلیون نسخه از این کتاب به چاپ رسیده است. به تعبیری، هر سال 100 نسخه از این کتاب منتشر می‌شود. این کتاب به 160 زبان ترجمه و بیش از 500 بار تجدید چاپ شده است. این کتاب پس از کتاب مقدس، پرفروش‌ترین کتاب بوده است.

آنتوان دو سنت اگزوپری (Antoine Saint-Exupery) در شازده کوچولو فقط حقایق را بیان می‌کند حقایقی که به عقیدهٔ او فراموش شده‌اند. او سعی دارد حقایق فراموش شده را یادآوری کند و معتقد است همهٔ انسان‌ها در درون خود شازده کوچولویی دارند که باید در صدد پیدا کردن آن برآیند. او در این کتاب دوست داشتن، مهربانی و عشق را به ساده‌ترین و در عین حال تأثیر گذارترین حالت ممکن، به نحوی کنایه آمیز از زبان کودکی که از سیاره‌ای دیگر آمده بیان می‌کند.

ما در کتاب شازده کوچولو با قرار دادن ترجمه انگلیسی مقابل فارسی، بر آن شدیم تا مخاطب علاوه بر زبان فارسی، با ادبیات زبانی نزدیک‌تر به زبان اصلی، داستان را مطالعه کرده و درک بهتری از آن داشته باشد.

 ۱۵۲ صفحه، ۳ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8137-54-2 

چاپ ۱۳۹۶: ۱۰۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۹۵۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شازده کوچولو

برای دانلود کتاب شازده کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شازده کوچولو
Nazanin Rahmati
۱۳۹۶/۱۱/۱۰
واقعا داستان زیباییه البته اگه مفهومشو درک کنین☺
دانیال شمس
۱۳۹۶/۱۱/۷
شخصیت اول رمان یعنی خود شازده کوچولو طبیعتا قابل مقایسه با یه بچه واقعی نیست! نویسنده فقط سعی کرده لحن اونو بچگونه جلوه بده و این شکلی لطافت و تاثیرگذاری داستان رو بیشتر کنه اما در کل حرف هایی که از زبانش زده میشه واقعا بر روی ذهن خواننده تاثیر میذاره تا مجبور بشه تو ذهن خودش تجدید نظر کنه
فاطمه میرزایی
۱۳۹۶/۹/۲۳
عــــالیــــ بود اما یه قسمتهاییش گیج کننده بود، منظورم اینه که وقتی شازده کوچولو با خلبان بوده باز این سیارک‌ها ملاقات کرده یا اون داره گزشته خودشو تعریف میکنه؟ و اینکه چطور با اینکه اگزوپری بعد اون پرواز ازش خبری نشده این کتاب رو نوشته؟ اسن نویسندش دقیقا کی بوده؟
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۶)