معرفی و دانلود PDF کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم

عکس جلد کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم
قیمت:
۸۰۰۰ تومان - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم

کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم نوشته‌ی اشرف پایمزد، دربردارنده‌ی چندین آزمون، درس‌نامه، مشاوره و پاسخ‌نامه‌ی تشریحی است که به دانش‌آموزان کمک می‌کند تا از امتحان‌های این درس سربلند و با نمره‌ی عالی بیرون بیایند.

درباره‌ی کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم:

کتاب پیش رو از چهار بخش آزمون‌های نوبت اول، آزمون‌های نوبت دوم، پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها و درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی تشکیل شده است.

آزمون‌های نوبت اول به دو قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده و آزمون‌های طبقه‌بندی نشده تقسیم شده‌اند. در قسمت آزمون‌های طبقه‌بندی شده، شماره‌های 1 و 2 فصل به فصل طبقه‌بندی شده‌اند، به همین خاطر شما به سادگی می‌توانید بعد از مطالعه‌ی هر فصل از درس‌نامه، تعدادی از پرسش‌ها را ارزیابی کنید. این آزمون‌ها 20 نمره‌ای و درست مانند یک آزمون واقعی و کامل هستند. همراه با پرسش‌های این آزمون‌ها، نکته‌های مشاوره‌ای هم برای شما گنجانده شده است تا راهنمای شما در درس خواندن پیش از امتحان و پاسخگویی به آزمون در زمان امتحان باشد.

آزمون‌های طبقه‌بندی نشده که شامل آزمون‌های شماره 3 و 4 می‌شود، طبقه‌بندی نشده‌اند تا تنها دو آزمون نوبت اول به آزمونی که معلم‌تان از شما خواهد گرفت شباهت داشته باشد.

آزمون‌های نوبت دوم نیز درست به همان شکل آزمون‌های نوبت اول تقسیم‌بندی شده‌اند. در قسمت پاسخ‌نامه‌ی تشریحی آزمون‌ها، تمام چیزهایی که شما لازم است در امتحان بنویسید تا نمره‌ی کاملی به دست آورید، گردآوری شده است.

بخش درس‌نامه‌ی کامل شب امتحانی برگ برنده‌ی شما نسبت به افرادی است که این کتاب را مطالعه نمی‌کنند. در این بخش همه‌ی چیزهایی که شما برای کسب نمره‌ی عالی در امتحان هویت اجتماعی احتیاج دارید، فقط در 10 صفحه آورده شده است، پس از آن لذت ببرید.

کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم برای چه کسانی مناسب است؟

دانش‌آموزان پایه دوازدهم رشته‌های تجربی و ریاضی مخاطبان این کتاب‌اند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات خیلی سبز
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۴۳
زبانفارسی
شابک978-600-412-738-7
موضوع کتابکتاب‌های کمک آموزشی متوسطه دوم
قیمت نسخه الکترونیک
۸۰۰۰ ت - 1.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم

Rezajafarzadeh
۱۴۰۱/۳/۲۰
انتشارات خیلی سبز یکی از بهتریناس البته یه سری مواقع زیاده روی کرده تو بعضی کتاباش مثل زیست ولی در کل خوب بوده تا الان با تشکر 💚
پرهام یوسفی
۱۴۰۱/۳/۲۰
عالی بود ^_^ کلا این سری کتاب‌ها هم کوتاه هم کامل برای امتحانات هستن
محسن ایاز
۱۴۰۱/۳/۲۰
کاشکی ذکر میشد کتاب چاپ قدیمه و نمونه سوال ۱۴۰۰ رو نداره:)
Ali Velayati
۱۴۰۱/۳/۲۰
این سری کتاب‌ها برا دروس عمومی خوبه👍🏻💫
Hoseinpour
۱۴۰۱/۳/۲۲
خیلی کمکم کرد تو امتحان
مهدی مهدوی
۱۴۰۱/۳/۲۰
واسه نهایی به درد میخوره جدی
محمدی
۱۴۰۱/۳/۲۰
خیلی خوب بود
جامع و کامل
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم

برای دریافت کتاب شب امتحان هویت اجتماعی (علوم اجتماعی) - دوازدهم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.