دانلود کتاب شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟)


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟)

کتاب شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟) نوشته‌ی توشیتاکا نومی و الکساندر بشر، حاوى خلاصه و فشرده‌اى از ده‌ها سال مشاهدات آمارى پژوهشگران است که نشان می‌دهد ویژگى‌هاى خیلى خاص شخصیتى مى‌تواند دقیقاً به چهار گروه خونى مربوط شود.

خون، خیلى بیشتر از مایع حیات بخشى محسوب می‌شود که اکسیژن و سایر مواد مغذى لازم و تأمین کننده‌ى حیات را به دستگاه قلبى عروقى انتقال می‌دهد، دور مى‌چرخد تا به تصفیه خانه‌ى ضایعات سلول‌هاى شما تبدیل مى‌شود. خون حلقه‌ى زیست شیمیایى است که شما را توسط ژن‌ها و کروموزوم‌ها به نسل‌هاى گذشته و آینده پیوند مى‌دهد.

الکساندر بشر (Alexander Besher)، نویسنده‌ی این کتاب سال‌ها قبل با توشیتاکا نومی (Toshitaka Nomi)، استاد علم گروه خون و پژوهش او در زمینه‌ی شخصیت گروه‌های خونی (You are your blood) آشنا و کارآموز وی شد. هر چه کاربردهاى بیشترى براى تحلیل شخصیت گروه خون بر او آشکار گشت، اشتیاق روز افزونى را در خود حس کرد که آموخته‌هایش را به مردم منتقل کند.

پژوهش‌هاى مشروحى بر روى میل و پسند گروه‌هاى مختلف خونى در مورد ورزش، اخبار، نمایش‌هاى درام و برنامه‌هاى تلویزیونى شده است. توشیتاکا نومى، خود با دقت زیاد در مورد ورزش‌ها، کسب و کار و عشق تحقیق مى‌کند و همواره جزئیات بیشترى در الگوهاى رفتارى و گرایشى هر گروه خونى به دست مى‌آورد. شناخت تخصصى‌تر و دقیق‌تر او از گروه‌هاى خونى به مرحله‌اى رسیده است که واهمه‌اى ندارد آن را به ویژگى‌هاى همگانى آمریکایى‌ها، آلمانى‌ها و ژاپنى‌هایى نسبت دهد، چرا که تفاوت‌هاى اندکى در تعادل بین چهار گروه خونى در جمعیت‌شان است. او در انتظار روزى است که وزارت آموزش و پرورش، برنامه‌هاى تحصیلى متفاوتى براى کودکان با گروه‌هاى مختلف خون تنظیم کند.

شرکت‌هاى بزرگ معمولاً از گروه‌هاى خونى براى انتخاب اعضاى خود در فعالیت‌هاى مستقیم پست الکترونیکى استفاده مى‌کنند. بزرگ‌ترین خودروسازان ژاپن هوندا، یاماها، تویوتا و فوجى‌تسو ناچارند براى انعکاس مناسب‌ترین بازده در گروه‌هاى کارى، تعداد معینى از ترکیبات گروه خونى را در ساختارهاى مدیریتى و سازمانى شان هماهنگ کنند.

از این گذشته، در سراسر ژاپن در پایانه‌ها و ایستگاه‌هاى قطار و مترو، به منظور بیان ویژگى‌هاى گروه خونى دستگاه‌هاى سکه‌اى گویا نصب شده که با انداختن سکه‌اى، اطلاعات روزانه را فراهم مى‌آورند؛ تقریباً شبیه دستگاه‌هاى گویاى چرخه زیستى گروه خون. گروه‌هاى خونى در سنجش رقابت‌هاى ورزشى یا مقایسه‌ى کشتى‌گیران سومو و بازیکنان گلف بسیار جدى گرفته مى‌شوند. همچنین شرکت‌هاى بازاریاب براى پژوهش در ذائقه‌ی عمومى غذا و سلیقه‌ى لباس، خانه و حتى سرگرمى، متکى به گروه‌هاى خونى هستند.

در بخشی از کتاب شخصیت گروه‌های خونی می‌خوانیم:

خون در همه‌ى جوامع داراى راز و رمزى خاص است و در همه‌ى زبان‌ها جایگاه به خصوصى دارد. در افسانه‌هاى مردم از اسکاندیناوى گرفته تا آفریقا، فقط منبع حیات نیست، بلکه منشأ قدرت نیز محسوب مى‌شود. خون شخص مهم قهرمان مرد یا زن و یا یک ایزد حاوى جوهرى از اوست و استفاده از آن مى‌تواند زمین را احیا و حاصلخیز کند. ریختن، خوردن و نوشیدن خون، همیشه و همه جا با آدابى همراه بوده است که نشان دهنده‌ى تأثیر اهمیت لحظه اجراى آن مراسم بر کسانى است که با چنان جوهر نیرومندى سروکار دارند.

ما بستگان نزدیک خود را طبق «قرابت خونى» از دیگران جدا مى‌کنیم، و بزرگ‌ترین گناهان را به کسانى نسبت مى‌دهیم که «کشتار و خون‌ریزى» کرده‌اند. به راستى که خون در تعیین الویت‌هاى‌مان جایگاه ممتازى دارد.

مردم از روزگار آغازین خواص منحصر به فرد خون را دریافته و آن را محترم شمرده‌اند. مشاهده‌ى اینکه خون به نوعى به حیات مربوط بوده است باید یکى از نخستین آگاهى‌هایى باشد که براساس آن یافته‌هاى علمى کنونى ما از چگونگى کارکرد خون پایه‌ریزى شد. انسان‌هاى اولیه شاهد بودند که وقتى خون از جسم انسان یا حیوانى خارج مى‌شد، زندگى او به پایان مى‌رسید. این حالت در ذهن مردم ارتباطى راسخ مابین خون و حیات ایجاد کرد.

فهرست مطالب

مقدمه‌ى مترجم
پیش‌گفتار
زیست‌شیمیایى شخصیت شما
1. خون چیست و گروه خون شما کدام است؟
2. شخصیت گروه خون نوع O
3. شخصیت گروه خون نوع A
4. شخصیت گروه خون نوع B
5. شخصیت گروه خون نوع AB
6. خون: جوهر حیات
7. گروه‌هاى خونى در محیط کار
8. عشق و روابط عاشقانه
9. ازدواج و گروه‌هاى خونى
10. نیروى آگاهى
11. میزان آگاهى در تشخیص گروه‌هاى خونى
نتیجه/ آگاهى و پیشرفت دست در دست هم پیش مى‌روند.

 ۲۸۰ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-7002-47-9 

چاپ ۱۳۹۳: ۲۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟)

برای دانلود کتاب شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شخصیت گروه‌های خونی (چگونه شخصیت افراد را از گروه خونی آنان بشناسیم؟)
رضا گودرزی
۱۳۹۸/۱/۱۴
انتظار چنین کتابی را نداشتم. سالها قبل در این زمینه مشاهداتی را در بین دانشجویانم انجام دادم. ایده اصلی را از استادم گرفتم و آن را به صورت عملی مورد آزمایش قرار دادم. بحث جالب و تا حدود زیادی دقیقی و بیشتر...
فرهاد حمیدزاده
۱۳۹۸/۱/۲۱
مرسی از توضیحات خوبتون
parisa mohajeri
۱۳۹۸/۴/۲۷
مطالب خیلی جالب ومفیدوکاربردی داشت......
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)