دانلود کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد

کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد نوشته‌ی سید عزیزالله امامت کاشانی و تعلیقات علی اصغر شاطری، به صورت مفصل به شرح اسماء الهی همراه با جداول و احادیث ائمه اطهار (ع) پرداخته است.

حضرت آیت الله حاج سید عزیزالله امامت، فرزند مرحوم آیت الله سید فخرالدین امامت، پس از طی تحصیلات مقدماتی در کاشان از محضر بزرگان و فحول روزگار در قم، مشهد و عتبات عالیات استفاده کرده و یا با بسیاری از آنان هم مباحثه بوده‌اند. دریافت بیش از یک صد اجازه روایات و اجتهاد از آیات عظام و مراجع تقلید و تالیف و تصنیف بیش از ۴۰ عنوان کتاب از افتخارات ایشان است وی پس از سال‌ها اندوختن علوم مختلف به زادگاه خود بازگشتند و به تبلیغ و تألیف و پاسخگویی به مراجعات مردمی مشغول است.

در بخشی از کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) می‌خوانیم:

در بین ذکر عدد اسماء الحسنی و بیان پاره‌ای از معانی و خواص آن‌ها در بحار از «توحید» صدوق نقل شده است: «عن الهمدانی عن علی عن ابیه عن الهروی عن علی‌بن موسی الرضا عن ابیه عن آبآئه عن علی} قال قالَ رسولُ‌اللهِ , اِنَّ لِلّهِ عَزَّوَجَل تسعۀً و تسعینَ اسماً مِن دَعَا اللهَ بها استجابَ له و مَنْ اَحْصاها دَخَلَ الجَنَّۀ.»

روایت می‌کنم به اجازه جمعی از مشایخ بزرگوار خود از عالم جلیل مولانا محمدباقر مجلسی از شیخ اجل محمد بن علی بن حسین بن موسی بن بابویه قمی مکنی به ابی‌جعفر ملقب به صدوق از احمد بن زیاد بن جعفر همدانی او از علی بن ابراهیم بن هاشم از پدرش از ابوالصلت عبدالسلام بن صالح هروی از حضرت علی بن موسی‌الرضا از پدران بزرگوارش از علی که فرمود: «رسول خدا , فرمود که خدای عزوجل را 99 نام است و هر که به آن‌ها دعا کند و خدا را بخواند، خدا او را جواب دهد و دعایش را مستجاب کند و هر که آن‌ها را احصاء نماید داخل بهشت شود.

 ۳۴۴ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-972-336-5 

چاپ ۱۳۹۲: ۱۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۵۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد

برای دانلود کتاب شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شرح اسماءالحسنی (معراج‌الذاکرین) به ضمیمه رساله جفر و ابجد
رضا صالحی
۱۳۹۷/۶/۲
عالی
گمنام منتظر المهدی
۱۳۹۸/۳/۱۲
کتاب خیلی خوبیه و بعضی جاهاش نیاز به ساده نویسی داره
محمد امین گنجعلی
۱۳۹۸/۱/۲۹
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)