دانلود کتاب شلیک به گاو مقدس پول


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شلیک به گاو مقدس پول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شلیک به گاو مقدس پول

شلیک به گاو مقدس پول شاهکاری جدید از نویسنده ی کتاب پدر پولدار، پدر بی پول

بدون آموزش‌های مالی، پول و سرمایه شما به دست کسانی می‌افتد که از به چنگ آوردن آن لذت می‌برند و بیش از پیش تواناتر و توانگرتر می‌شوند. «رابرت کیوساکی»

در دنیای امروزی، ما در بحران اقتصادی وحشتناکی به سر می‌بریم که خودمان از آن بی‌خبر هستیم. اما امسال و سال آینده و یا سال‌های بعدتر دنیای اقتصادی به طور کامل نابود می‌گردد. بنابراین ما به تغییر بسیار اساسی و بزرگی نیازمند هستیم. باید هر کاری انجام دهیم تا پول و سرمایه‌هایمان را از نابودی نجات دهیم. این مسئله دلیل کمی نیست که بخواهیم با بستن چشمانمان به روی آن از بار مسئولیت‌هایمان شانه خالی کنیم.

برای این کار قطعاً ما به یک سری آموزش‌ها و آمادگی‌ها نیاز خواهیم داشت. ما نیز سال‌هاست که در این زمینه گام‌های بلندی برداشته‌ایم و برنامه‌ها و آموزش‌هایی را طراحی کرده‌ایم که بتوانیم شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری کنیم.

بیشتر مردم در سراسر دنیا به هیچ وجه از آموزش‌های مالی اطلاع ندارند و حتی گاهی آنها را ناکارآمد و زمان‌بر تلقی می‌کنند، در حالی که مبنا و پایۀ دنیای اقتصادی بر اساس همین آموزش‌ها بنا نهاده شده است و اگر کسی از آنها بی‌اطلاع باشد، قطعاً در زندگی خود با شکست مواجه خواهد شد.

همانطور که می‌دانید در بسیاری از فرهنگ‌ها حیوانی مانند گاو بسیار مقدس و ارزشمند است، بنابراین چندان عقلانی نیست که من پول را در جایگاهی والا مانند گاوها ببرم و آن را اینگونه معرفی کنم. اما اگر کمی دقیق‌تر بدین مسئله بیندیشیم متوجه خواهیم شد که پول‌ها نیز جایگاه مقدسی در زندگی ما دارند و گاهی می‌توانند ارزشمندتر از این گاوها باشند و به زندگی ما خدمت کنند.

 ۱۰۴ صفحه، ۹۸۳ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-6235-78-3 

چاپ ۱۳۹۵: ۸۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

فهرست مطالب

مقدمه
فصل 1: شلیک کنید
فصل 2: رفتن به مدرسه
فصل 3: پیدا کردن شغل
فصل 4: سخت‌کوشی
فصل 5: پس انداز کردن پول
فصل 6: آیا خانۀ شما دارایی‌تان است؟!
فصل 7: رها شدن از بدهی‌ها
فصل 8: ادامه زندگی در شرایط نامساعد
فصل 9: سرمایه‌گذاری بلند مدت برای اوراق بهادار

راهنمای دانلود کتاب شلیک به گاو مقدس پول

برای دانلود کتاب شلیک به گاو مقدس پول و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شلیک به گاو مقدس پول

نظرات کتاب شلیک به گاو مقدس پول

hamed salimipour
۱۳۹۶/۱/۱۲
می توان گفت موارد ذکر شده در این کتاب تکرار مطالب ذکر شده در دیگر کتاب‌های نویسنده بود البته تکرار می‌تواند یادگیری مطالب را حافظه تقویت نماید کتاب به فکر یک تجارت باشید قبل از بیکاری کتاب کامل تری هست
سعید کیان
۱۳۹۸/۱/۲۶
این کتاب جزو کتب اصلی رابرت کیوساکی نیست و یک خلاصه از مطالب منتخب از کتب موفق ایشون مثل پدر پولدار و پدر فقیر و... هستش
بهتره کتب اصلیش رو تهیه کنید و همون هارو مکرر بخونید
احمد Ahmad
۱۳۹۶/۶/۱۵
با وجود علاقه بسیار به آقای کیوساکی ولی نمیدانم چرا کتابهایی با حرفای تکراری می‌نویسد که این کتاب نیز یکی از آنهاست البته تعداد اینگونه کتابهای او کم است
مشاهد همه نظرات (۷)