دانلود کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس)

  • از: آوا علی حسین
  • ناشر: انتشارات آرمان رشد
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس)

نقش ‏های بازمانده بر دیوارۀ غارها نشانگر آن است که انسان‏ ها از ابتدای تاریخ، شیفتۀ شنیدن قصه بوده‌‏اند. آنها پس از یک روز سخت در شب‏‌های تاریک در غاری کنار آتش می‏نشستند و قصه گوش می‏کردند. اشتیاق به‏ شنیدن قصه هنوز هم در بشر وجود دارد.
در عصر حاضر، بشر به جای نشستن دور آتش، مقابل تلویزیون یا پردۀ سینما می‏نشیند و به ‏قصه‏ ای در پس فیلم یا نمایش گوش فرا می‏دهد.
شنوندگان یا خوانندگان هر قصه از ورود به‏ جهان رؤیا لذت فراوان می‏برند و در کنار آن انبوهی از تجربه، دانش و بینش را هم کسب می‏کنند. آنان همواره برای لذت بردن و به ‏همراه آن دانستن، اشتیاق داشته‏ اند؛ اما قصه‏ گو چطور؟ چه ‏انگیزه‏ ای باعث می‏شود که او تمامی دانش و توان خود را برای جان بخشیدن به ‏یک قصه به ‏کار گیرد؟ یک پاسخ، میل و نیاز طبیعی انسان به ‏شهرت است.
اما داستان‏های کوتاه این کتاب، آثار نویسندگانی است که نامی از خود به ‏جای نگذاشته‏ اند. آنان در سال‏ های اخیر، آثار خود را در رسانه‏ های جمعی سراسر جهان منتشر کرده و می‏ کنند تا دیگران در هر کجای پهنۀ گیتی، آنها را بخوانند و لذت ببرند.
در میان این آثار، داستان‏ های واقع‏ گرا، تخیلی و افسانه ‏ای به‏ چشم می‏خورد؛ اما ویژگی اصلی این داستان‏ های کوتاه، تمرکز بر پیام اخلاقی و انسانی آنهاست.
این داستان‏ ها از نظر شخصیت‏ پردازی، عمدتاً تیپیک هستند. هم‌چنین در آنها به ‏صحنه ‏پردازی، فضاسازی و از این قبیل نکات، توجه چندانی نشده است. ماجرای آنها پیچیدگی خاصی ندارد و معمولاً با ضربۀ پایانی که همراه با پیام اثر است خاتمه می‏یابد.
درون‏مایۀ همۀ این آثار، دغدغه ‏های همیشگی بشر است از این ‏رو این آثار، تاریخ مصرف ندارند و نمی‏توان محدودۀ جغرافیایی برای آنها و مخاطبانشان تصور کرد و همین عامل جهانی‏شدن آنهاست.
داستان‏ های این مجموعه از میان صدها اثر، انتخاب شده است و آثار نه لزوماً بهترین‏ ها، بلکه آنها‏یی هستند که بیشترین تأثیر را بر گردآورنده گذاشته ‏اند.

فهرست مطالب

مقدمه ناشر
لبخند خدا
خدا اینها را از ما نمی‌پرسه
شکرگزار باشیم
هرگز زود قضاوت نکنیم
منسوب به‏ خدا
کمک در زیر باران
دستان دعا کننده
کودکی که آمادۀ تولد بود
دختر فداکار
انسانیت
فقیر ولی ثروتمند
نگاه به‏ زندگی
رابی و نواختن قطعه‏ای با پیانو
عشق مادر به فرزند
خدا داره عکس میگیره
قدر مادرهایمان را بدانیم
عروسک
همه را به‏ یاد داشته باشیم
57 سنت
دوست بداریم تا دوستمان بدارند
درس زندگی
دنبال خدا
چشمان پدر
چرا من؟
پنج دلار
آن سوی پنجره
فداکاری
رضایت قلبی

 ۸۱ صفحه، ۲ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-964-8310-95-5 

چاپ ۱۳۹۳: ۷۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس)

برای دانلود کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب شما با خدا نسبتی دارید؟ (داستان های کوتاه از نویسندگان ناشناس)
حجت سلطانی
۱۳۹۷/۱/۱۷
عالی بود
فاطمه میرزایی
۱۳۹۶/۴/۲۳
مثل گل قالی😂
فرشید اینانلو
۱۳۹۵/۸/۲۸
عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)