دانلود کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس!

  • از: علیرضا رضائی
  • ۷۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس!

کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس! اثر علیرضا رضائی برای همه دوستانی است که نمی‌خواهند 9 سال از زندگی‌شان عقب بیفتند و همچنین پدر و مادرهایی که نمی‌خواهند ناخواسته فرزندانی را تربیت کنند که 9 سال از رشد و پیشرفت در زندگی شخصی‌شان جا بمانند و آیندگان آن‌ها را به خاطر چنین عدم آگاهی سرزنش کنند.

افراد بسیاری هستند که در هر شرایطی به اعتمادبه‌نفس بسیار عالی رسیده‌اند، آن‌ها حتی هزار تومان پول، پارتی یا خانواده مناسب و مدرک دانشگاهی بالا هم نداشته‌اند اما اکنون همه حسرت زندگی‌شان را می‌خورند. آن افراد تنها محدودیت‌های ذهنشان را برطرف کرده‌اند.

همه‌چیز زیر آسمان نسبی است. طولی نخواهد کشید که بالاترین اعتمادبه‌نفس هم به نظرمان چیزی نخواهد آمد. ممکن است هر لحظه از درونمان مقاومت‌هایی علیه آموزه‌ها ایجاد شود که بهترین کار وانمود کردن به این است که هیچ اطلاعی راجع به مطالب گفته شده نداریم.

تصور نکنیم به این دلیل که مسائل گفته‌ شده فراتر از ما هستند، نمی‌توانیم خود را تغییر دهیم. همه‌چیز بستگی به ارزشی دارد که برای هر فکر و اندیشه در نظر می‌گیریم و آن را باور می‌کنیم یا باور نمی‌کنیم. اگر بهترین مطالب دنیا را هم در اختیار داشته باشیم اما آن‌ها را باور نکنیم احتمالاً برایمان مؤثر نخواهند بود. باورهایی که تا به امروز داشته‌ایم رفتارها و زندگی کنونی‌مان را ساخته‌اند. اگر می‌خواهیم شکل جدیدی از زندگی را آغاز کنیم باید با هر سختی شده باورهای جدیدی را در خود شکل دهیم. همواره در طی مسیری که در پیش داریم با انرژی بالا و قدرتمند باشیم، بخندیم، شاد باشیم و حس کنیم در وجودمان بهترینیم و قدرتمان را به دیگران نیز القا کنیم.

کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد‌به‌نفس! شامل داستان کاملاً واقعی است که علیرضا رضائی به خاطر عدم آگاهی و اطلاعات و الگوهای نادرست توسط خانواده و اطرافیان و شرایط موجود، 9 سال از زندگی عقب‌افتاده و در شرایطی سخت همچون فقر، گوشه‌گیری، تنهایی این سال‌ها را پشت سر گذاشته‌ است.

سراسر این کتاب کلیدها و دستورالعمل‌هایی است که حاصل چندین سال آزمون و خطاست، مطمئن باشید که با عمل قدم‌به‌قدم به دستورالعمل‌هایش و دست‌یابی به کلیدها و صعود به بالای ابرهای اعتمادبه‌نفس، هرگز اسم این کتاب و مطالبش را از یاد نمی‌برید.

همچنین کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد‌به‌نفس! شامل مسائلی است که هر روز در زندگی میلیاردها انسان از جمله خود ما روی می‌دهد که اغلب با عکس‌العمل اشتباه، خود را از زندگی زیبایی که خداوند در اختیارمان نهاده منع می‌کنیم. سال‌ها در ترس و بیهودگی و فقر زندگی می‌کنیم و هرگز درک نمی‌کنیم برای چه به این دنیا آمده‌ایم؟ واقعاً کیستیم و چرا الان و این لحظه در اینجا قرار داریم؟

در بخشی از کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس! می‌خوانیم:

چه‌کار انجام دهیم که دیگران پس از تحقیر ما احساس پشیمانی کنند و خودمان هم خود را تحقیر نکنیم. رنج‌های این سال‌ها به من آموخت که هرگز هیچ فردی را در هیچ شرایطی تحقیر نکنم.

به اطراف خود اگر خوب نگاه کنیم هر شخصی عیبی دارد که شاید از چشمان ما پنهان باشد. اگر فردی تحقیرمان کرد و ما هم با تحقیرش فکر تلافی کردن باشیم تنها خود را بی‌ارزش کرده‌ایم و همواره به یاد داشته باشیم که با تحقیر دیگران تنها خود را تحقیر می‌کنیم.

بهترین راهکار در هنگام تحقیر شدن توسط دیگران این است که به آن‌ها حرفی نزنیم و با بی‌محلی از کنارشان عبور کنیم اما اگر نمی‌توانیم بدون برخورد با آن‌ها و بی‌خیالی بگذریم، بهتر است عکس‌العملی از خود نشان دهیم که علاوه بر اینکه باعث ناراحتی دو طرف نشویم، احساساتمان را نیز به سمت مثبت‌تری هدایت کنیم.

تمرین: رفتارهای تحقیرآمیز را به تفریح و شوخی تبدیل کنید و با مسائلی مانند چه جالب جواب طرف مقابلتان را بدهید.

عذرخواهی

از هیچ فردی بی‌مورد عذرخواهی نکنیم یا کاری انجام ندهیم که مجبور شویم بابتش از دیگران عذرخواهی کنیم زیرا عذرخواهی مانند شمشیری دو لبه است، همان‌قدر که از ما حفاظت می‌کند ممکن است در صورت استفاده نادرست به ما آسیب نیز برساند زیرا عزت‌نفسمان را به‌شدت کاهش می‌دهد.

فهرست مطالب

مقدمه
درباره نویسنده
فصل اول: کشف گنج گمشده
فصل دوم: توهم ترس
فصل سوم: سوخت فضاپیما
فصل چهارم: کنترل اتاق فرمان
فصل پنجم: حمایتگر
فصل ششم: معجون گم شده

 ۱۷۶ صفحه، ۹۳۲ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-04-7805-6 

چاپ ۱۳۹۶: ۴۹۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۸۸۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس!

برای دانلود کتاب شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس! و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شنا بر فراز ابرهای اعتماد به نفس!
مهدی سلمانی
۱۳۹۸/۲/۱۲
با تشکر از کتابراه که این کتابو رایگان کرد
من به شخصه از وقتی این اپلیکیشن رو نصب کردم میزان ساعت مطالعه روزانم بالا رفته (:
علیرضا رضائی
۱۳۹۸/۲/۲۴
سلام دوست عزیز معمولا به درخواست نویسندگان اثر، کتاب ها رایگان میشه برای شما دوستان توسط کتابراه، بهتره از نویسندگان کتاب ها تشکر کنید، هرچند که زحمات این سایت هم برای نشر کتاب عالیه
Mahtab M
۱۳۹۸/۲/۱۱
ممنون از کتابراه بابت کتاب های مفیدی که معرفی میکنه راحت در اختیار ما قرار میده.من خودم قبلا هم کتاب زیاد میخوندم ولی الان که کتابراه رو نصب کردم دیگه وقتم هدر نمیره بخصوص تو راه رفت و برگشت از سرِ کار
میلاد فتحی
۱۳۹۸/۲/۱۲
فقط متن معرفیش رو فعلا خوندم و به نظرم خیلی جالب میاد. بخصوص کلماتی که دقیق استفاده شده. باور، مثبت اندیشی، عذرخواهی نکردن بی مورد و ... که همش اینو میرسونه نویسنده این کتاب آقای رضائی (که هیچ گونه و بیشتر...
علیرضا رضائی
۱۳۹۸/۲/۱۳
سلام دوست عزیزم خیلی ممنون و سپاسگذارم از نظرتون ان شا الله خوندن کتاب براتون مفید واقع بشه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)