دانلود کتاب شهر فرنگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شهر فرنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شهر فرنگ

کتاب شهر فرنگ حاوی 57 پوستر با موضوع تمدن آمریکاست که با متن‌‌هایی مرتبط همراه شده است. علی داودی در این کتاب سعی کرده، با نگاهی به تاریخ و تمدن آنچه که ما امروزه ابرقدرت جهان می‌نامیم به بررسی و معرفی لایه‌ای درونی‌تر از آمریکا بپردازد.

گزینش توضیحات که توسط سرکار خانم عاطفه شیر محمدی صورت گرفته با محتوای هر اثر کاملاً متناسب بوده و گستردگی منابع مورد استفاده در نگارش توضیحات، نشان از صرف وقت و اهتمام کافی در گزینش آن‌ها دارد. هدف از کتاب شهر فرنگ، بیان دلایل خشم و نفرت مردم ایران از سیاست‌های دولت آمریکا عنوان شده است. هر یک آثار با توضیحی چند سطری همراه گردیده که درک اثر را برای مخاطبانی با سطوح متفاوتی از سواد بصری امکان پذیر می‌سازد.

اغلب آثار از وضوح و صراحت بیان برخوردارند و طراح در سازماندهی به عناصر اثر در جهت انتقال پیام آن، به موفقیت نائل آمده است. همچنین ترکیب بندی و سازماندهی عناصر در اغلب نمونه‌ها به خوبی صورت پذیرفته است.

در نخستین اثر که به واسطه ایده جالب توجه آن انتخاب گردیده از طرح پوستر مشهور «عموسام» که در جریان جنگ جهانی اول و دوم به منظور جذب جوانان آمریکا برای پیوستن به ارتش طراحی شده بود، بهره گرفته شده است. آن‌گونه که در طرح مشاهده می‌شود، دست عموسام که در پوستر اصلی در حال اشاره به مخاطب است، در این طرح نقابی را با چهره بن لادن، در مقابل صورتش نگاه داشته که اشاره‌ای صریح به ارتباط گروهک تروریستی القاعده با دولت آمریکاست. علاوه بر این، طراح مقصود خود را با تغییر واژه army در نوشتار پوستر اصلی به واژه mask نمایان ساخته است.

 ۱۲۲ صفحه، ۴ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
شابک: 978-600-92782-8-2 

چاپ ۱۳۹۲: ۸۵۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شهر فرنگ

برای دانلود کتاب شهر فرنگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شهر فرنگ