دانلود کتاب شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی

  • از: احسان یغمایی
  • ناشر: انتشارات دنیای اقتصاد
  • ۷ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی

بی‌گمان، شوش این ارزشمندترین محوطه‌ باستانی ایران، در همه‌ پهنه‌ جهان خاکی، چند نمونه‌ نزدیک انگشت‌شمار بیش ندارد. چشم‌انداز شوش با رج‌هایی از تپه‌های پست و بلند، ویرانه کاخ‌های شاهان هخامنشی، نیایشگاه‌هایی از هزاره‌های دور، خطوط درهم بافت معماری شهر پانزدهم، مسجدی ویرانه، دژ فرانسویان، شکسته ستون‌های سنگی، شیشه‌ها، تکه سفالینه‌هایی که در هر قدم به چشم می‌آیند و صدای خُرد شدن و شکستن آنها در زیر پا چنگ به قلب می‌اندازد و هزاران هزار راز و رمز ناگفته بر لب با سکوتی به درازای زمان و گنجینه‌هایی سپرده در خاک، هنوز ویژه است و والا.

شوش می‌تواند به آسانی هر آدمی را که هر اندازه هوشمند باشد، فریفته و پایبند و در دام راز و ناگفته‌هایش گرفتار و اسیر کند و... و این‌گونه است که هیچ باستان‌شناسی را جرات و یارای دل کندن از آن نیست و اندیشه‌اش گرفتار این همه شکوه و بزرگی.

فهرست مطالب

سپاسگزاری
یادی و اشاره‌ای
پیش‌نبشتار
بخش نخست: واحد A
بخش دویم: واحد B
بخش سیوم: نخستین ارزیابی‌ها
یادداشت‌ها
سفالینه‌‌ها
پیوست
تصاویر گام به گام هنگام بازسازی

 ۱۸۴ صفحه، ۷ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-600-8004-17-2 

چاپ ۱۳۹۴: ۱۲۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۴۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی

برای دانلود کتاب شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شوش: کاوش های باستان شناسی در شهر پانزدهم دوره عیلام میانی
شمیم میم
۱۳۹۶/۱۱/۳
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)