دانلود کتاب شکسته در باد


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شکسته در باد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شکسته در باد

کتاب شکسته در باد، رمانی با مضمون عاشقانه به قلم نویسنده‌ی ایرانی فلورا نعمت اللهی است.

در بخشی از کتاب شکسته در باد می‌خوانیم:

سروان شبنم را به سمت اتاقی که در ضلع جنوبی راهرو بود راهنمایی کرد. دو نگهبان، که یکی از آن‌ها سرباز وظیفه بود، کنار در ایستاده بودند. هر دوی آن‌ها سلام دادند. سروان به دری که گوشه‌ی سالن بود اشاره کرد و از شبنم خواست در آن اتاق منتظر بماند. شبنم نگاهش بر روی تک و توک ملاقات کننده‌ای که هنوز در آن ساعت در سالن بودند چرخید و بعد به اتاق گوشه‌ی سالن رفت. اتاقی که به آن وارد شده بود اتاقی سه در چهار با یک پنجره که در ارتفاع دو متری از زمین قرار داشت و دری دیگر که روبروی همان پنجره به بیرون باز می‌شد بود. یک میز چهار گوش و سه صندلی و کمدی که از ظاهر آن معلوم بود روزگار طولانی را گوشه‌ی آن اتاق یا جایی دیگر گذرانده بود نیز دیده می‌شد. شبنم به طرف میز رفت و یکی از صندلی‌هایی که مقابل پنجره بود را بیرون کشید و روی آن نشست. نگاهی به گوش در گوش اتاق انداخت و چون چیز قابل توجهی ندید دست زیر چانه زد و به قسمتی از آسمان که از پنجره‌ی مقابلش پیدا بود خیره شد.

چند دقیقه‌ای در اتاق تنها ماند و بعد در باز شد و سروان به همراه یک نگهبان زن و زنی که چادری رنگی روی سرش بود و از طرز پیچیدن چادر به دور خودش معلوم بود قبلاً چادر به سر نمی‌کرده وارد اتاق شدند. شبنم مقابل سروان بلند شد و برای تشکر لبخندی تحویل او داد. سروان به خانم مأمور اشاره‌ای کرد و مأمور با فشاری که بر شانه‌ی زن کنار دستش آورد او را وادار کرد قدمی به جلو بردارد نزدیک میز، صندلی را عقب کشید و به او اشاره کرد بنشیند. شبنم نگاه خیره‌اش را به صورت زنی که مقابلش نشسته بود دوخت و سعی کرد در همان نگاه اول چیزی از این چهره‌ی غبار گرفته بفهمد. صدای سروان که با خانم مأمور در مورد این ملاقات توضیح می‌داد او را به خود آورد. سروان از خانم مأمور تقاضا کرد شبنم و زندانی را تنها بگذارد و پشت در منتظر بماند. بعد هم با سر اشاره‌ای به شبنم کرد و از اتاق خارج شد.

زندانی و قتی اتاق خلوت شد، نگاهی سرد به شبنم انداخت و با لحنی معترض که رگه‌های خشم از ته آن مشخص بود گفت:"خوب خانم، زودتر شروع کن ببیینم برای چی من رو اینجا کشوندی. وکیل مکیل که نیستی؟ نکنه خبرنگار هستی، ‌هان؟"

شبنم لبخندی زد و گفت:"خبرنگار؟ نه، این یکی رو که اصلاً دوست ندارم. البته قبلاً یه چند و قتی کار وکالت انجام می‌دادم؛ بعد از مدتی به خاطر علاقه‌ام به روان‌شناسی کار و مطالعاتم رو به همون سمت کشوندم و در رشته‌ی روان‌شناسی ادامه تحصیل دادم؛ الان هم در یک کلینیک بیماران روانی کار می‌کنم. اومدنم به اینجاهم به خاطر. . . . ."

 ۵۵۲ صفحه، ۷۹۹ کیلوبایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-622-6041-32-4 

چاپ ۱۳۹۸: ۷۱۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۶۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شکسته در باد

برای دانلود کتاب شکسته در باد و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شکسته در باد