دانلود کتاب شیرپوینت را قورت دهید

  • از: فرشید باباجانی
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب شیرپوینت را قورت دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب شیرپوینت را قورت دهید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شیرپوینت را قورت دهید

کتاب شیرپوینت را قورت دهید نوشته فرشید باباجانی به آموزش کامل sharepoint server 2013 می‌پردازد. شما برای سازمان خود نیاز به نرم‌افزاری دارید که منابع انسانی، اسناد و مدارک، به اشتراک گذاری فایل‌ها و... را مدیریت کند، هم چنین بتواند آرشیو سازی اطلاعات را به خوبی و با اطمینان کامل انجام دهد.

حفظ امنیت کاربران از مباحث بسیار مهم در سازمان شما است. نرم‌افزاری که به کار می‌برید باید توانایی این کار را داشته باشد. باید نرم‌افزاری انتخاب کنید که جستجوی بسیار قوی و پیشرفته‌ای داشته باشد و بتواند حتی به داخل فایل‌ها نفوذ کند و کلمه مورد نظر شما را پیدا کند.

این کارها مایکروسافت را بر آن داشت که برای اولین بار نرم افزار Share Point را در سال ۲۰۰۱ ایجاد و معرفی کند که زیاد هم نتوانست بین نرم‌افزارهای مدیریت محتوا جا باز کند. بعد از آن مایکروسافت با سرمایه گدازی زیاد در سال‌های ۲۰۰۳، ۲۰۰۷، ۲۰۱۰، ۲۰۱۳ نسخه‌های مختلف آن را با ویژگی‌های مختلف وارد بازار کرد. شیر پوینت در حال حاضر جزء اولین نرم‌افزارهای مدیریت محتوا می‌باشد،در نسخه ۲۰۱۳ این نرم‌افزار تغییرات گسترده‌ای به نسبت نسخه ۲۰۰۷ مشاهده می‌شود، که با هم در این کتاب به آن خواهیم پرداخت.

 ۴۱۸ صفحه، ۲۹ مگابایت، زبان فارسی، PDF، 
چاپ ۱۳۹۵، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

راهنمای دانلود کتاب شیرپوینت را قورت دهید

برای دانلود کتاب شیرپوینت را قورت دهید و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شیرپوینت را قورت دهید
رضا جوان
۱۳۹۷/۹/۲۹
بسیار عالی
ahmad s
۱۳۹۶/۹/۲۶
خوب بود
کاربر کاظمی
۱۳۹۶/۹/۲۴
عنوان نامناسبی است برای یک کتاب ، حتی برای کتابهای قصه مربوط به کودکان!
فرشید باباجانی
۱۳۹۶/۹/۲۶
چشم مهندس، هر چه شما بگید.
مرسی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳)