دانلود کتاب شیوه نهنگ


خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

برای دانلود قانونی کتاب شیوه نهنگ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب شیوه نهنگ

کتاب "شیوه نهنگ" نوشته کنت بلانچارد رئیس شرکت کنت بلانچارد و نویسنده چندین کتاب پرفروش، مانند: «مدیر یک دقیقه ای» و « تماشاگرهای مشتاق» و «گانک هوا» می باشد.

سال‌ها بود که در مورد قدرت روابط مثبت و این که برای ایجاد محیط کار و زندگی سازنده نیاز به هدایت می‌باشد، مطالبی را می‌نوشتم و می‌گفتم. من از دیدن عملکردهای کاملاً، عکس سخنانم، بسیار دلگیر می‌شدم، یعنی در بیش‌تر سازمان‌ها و خانواده‌ها فقط هنگامی با کسی کار دارند که آن‌ها دچار اشتباه شده باشند و این اصلاً خوب نبود. من مطمئن بودم که مجازات رابطه‌ی بین انسان‌ها را خدشه دار می‌کند و فکر می‌کردم این عقیده در مورد نهنگ‌ها هم درست می‌باشد.

هنگامی که همراه تعدادی از استادان و هنرجوها برای تماشای پشت صحنه‌ی نمایش نهنگ‌ها رفتم و چاک تامکین (سرمربی دنیای آب اورلاندو) را ملاقات کردم، این عقیده‌ام قوی‌تر شد. من و چاک باهم دوست شده و قرار گذاشتیم تا او به من تربیت نهنگ را آموزش داده و من به او راهنمایی انسان‌ها را تعلیم دهم. اندکی نگذشت که متوجه شدیم هر دوی ما یک حرف می‌زنیم! با این حال خبرهای بسیار زیادی از یک دیگر یاد گرفتیم.

برای من توانایی مربیان دنیای آب درهدایت مجدد نهنگ‌ها، بسیار جالب بود. همین که رفتار اشتباهی از آن‌ها می‌دیدند، سریعاً انرژی خود را به سمتی دیگر متمرکز می‌کردند. این راهبرد ساده، اما نیرومند به مربی اجازه می‌داد تا موقعیت جدیدی برای درست عمل کردن نهنگ ایجاد کند. همه آگاهند که بهترین پاسخ را، تقویت مثبت می‌دهد. وقتی فردی کاری بدون نتیجه‌ی مثبت انجام می‌دهد، شما چه می‌کنید؟ چاک و دیگر مربیان، چشم مرا بازکردند؛ یعنی به جای این که روی کار اشتباه متمرکز شوند، که معمولاً افراد همین کار را می‌کنند، انرژی خود را به نتیجه مثبت سوق می‌دادند. زمانی که من و چاک متوجه شدیم که با ترکیب هدایت مجدد و تقویت مثبت چه تفاوتی را می‌توان در کار و خانواده ایجاد کرد، در مورد نوشتن کتابی دراین زمینه صحبت کردیم.

فهرست مطالب

فصل اول: چگونه این کار را انجام می دهند؟
فصل دوم: گیر انداختن
فصل سوم: چند واکنش به شیوه نهنگ در محل کار چند واکنش هدایت مجدد
فصل چهارم
فصل پنجم
فصل ششم
درباره‌ی نویسندگان

 ۱۲۸ صفحه، ۱ مگابایت، زبان فارسی، EPUB، 
شابک: 978-964-9933-48-1 

چاپ ۱۳۸۹: ۵۰۰۰ ت قیمت الکترونیکی: ۲۹۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب الکترونیکنسخه نمونه رایگان

راهنمای دانلود کتاب شیوه نهنگ

برای دانلود کتاب شیوه نهنگ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب  شیوه نهنگ
Khedrii Mahmood
۱۳۹۶/۷/۲
کتاب خوبیه این رو چطور میتونم بفرستم داخل پی سی
ایمان قزلباشان
۱۳۹۷/۳/۱۴
میتونی نسخه ویندوز کتابراه رو نصب کنید و اونجا مطالعه اش کنی
علی روح آزاده
۱۳۹۶/۲/۱۲
کتاب بسیار کاربردی در جهت اصلاح روابط.
Abbas Azhdaroddini
۱۳۹۸/۴/۱۸
به موضوعی فوق العاده موثر اشاره شده است که از شدت سادگی و بر حسب عادت، زیاد به آن توجه نمیکنم.
این کتاب را میتوانیم دو دستی بر سر همسر خود بکوبیم و بعد بدهیم تا او دو دستی بر سر ما بکوبد بعد برویم اداره و دو دستی بر سر رئیس خود بکوبیم.
کلا با توجه به این کتاب، خاک تو سر هممون کنند.
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۱)