دانلود کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها

  • از: لویس هووس
  • راوی: دادبه دادمهر
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۶۶ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها

کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها (میکروکتاب)، نوشته لویس هووس، حاوی راهکارهای و شیوه‌های طلایی است که شما را به سمت موفقیت سوق می‌دهد و به شما می‌گوید، چگونه هم‌چون یک فرد ثروتمند بیاندیشید و با بعضی از ثروتمندان برجسته جهان و اصول موفقیت آن‌ها آشنا می‌شوید.

هدف لویس (Lewis Howes) هووس از نگارش میکروکتاب صوتی صبح یک میلیونر (The Millionaire Morning) کمک به افرادی است که می‌خواهند به یک فرد ثروتمند تبدیل شوند. افرادی مانند هووس در جهان کم نیستند، افرادی که دل‌شان می‌خواهد ثروت بیشتری به دست بیاورند، ولی با ناامیدی و افکار منفی دست و پنجه نرم می‌کنند، آن‌ها گمان می‌کنند با این وضعیت امروزی جامعه و شرایط اقتصادی بد به هیچ جایی نمی‌رسند و در زندگی‌شان پیشرفت نمی‌کنند. همه‌ی افراد روی کره‌ی زمین ثروتمند شدن را دوست دارند و شیوه‌ی زندگی امروز به گونه‌ای است که همه افراد در پی یادگیری و کسب مهارت برای دستیابی به پول، ثروت و موفقیت است. چه چیزهایی موجب می‌شود زودتر به مقصد برسید و ثروتمند شوید، اشخاص موفق ویژگی‌های مشترکی دارند که موجب موفقیت آن‌ها شده است، یکی از برجسته‌ترین این ویژگی‌ها شیوه‌ی تفکر آن‌هاست. شیوه‌ی تفکر است که زندگی و آینده‌ی هر شخصی را می‌سازد.

لویس هووس در این میکروکتاب صوتی از داستان زندگی‌اش می‌گوید، اینکه او هیچ چیزی نداشته و تمام هزینه‌های زندگی‌اش را خواهرش به او می‌داد. او بسیار ناامید بود و هیچ هدفی برای آینده نداشت و فکر به آینده ترس به جانش می‌انداخت. با همه‌ی این‌ها او شیوه‌ی تفکرش را تغییر داد و تبدیل به شخصی موفق شد. او با اشخاص ثروتمند بسیاری ملاقات داشت و از آن‌ها اصولی ویژه‌ای آموخت که موجب پیشرفت‌اش شد.

لویس هووس، نویسنده، کارآفرین و ورزشکاری درخشان است که آثارش جزو پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز است. هووس توسط اوباما، رئیس‌جمهور قبلی آمریکا به عنوان یکی از 100 کارآفرین برجسته‌ی زیر 30 سال معرفی شد.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه‌گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه‌نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

در بخشی از میکروکتاب صوتی صبح یک میلیونر می‌شنویم:

به چشم‌انداز مالی خود نگاه کنید و کارهایی که برای نزدیک‌تر شدن به تحقق آن، فردا باید انجام دهید را یادداشت کنید، معمولا فراموش می‌کنیم که روی اهداف بزرگ آینده تمرکز کنیم، به خصوص زمانی که به قدری گرفتار و درگیر استرس‌های زندگی هستیم که خسته و درمانده، بدون فکر کردن درباره کارهایی که برای روز بعد (و برای زندگی) باید انجام دهیم، به رختخواب می‌رویم. به همین دلیل، لازم است به جای این که اتوماتیک‌وار پیش بروید و کارهایتان را بدون توجه به چشم‌انداز مالی انجام دهید، روی اقداماتی که شما را به این چشم‌انداز نزدیکتر می‌کند، تمرکز کنید.

عادت‌های شبانه‌ای در خودتان ایجاد کنید تا درباره چشم‌انداز مالی عمیقا فکر کنید و در زمینه اقداماتی که قرار است فردا، برای یک گام نزدیکتر شدن به تحقق اهدافتان انجام دهید، تصمیم بگیرید.

 ۱ ساعت و ۲۰ دقیقه، ۶۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست
۲ دقیقه
درباره کتاب
۱ دقیقه
درباره نویسنده
۱۸ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
فصل اول: طرز فکر ثروتمندان
۶ دقیقه
فصل دوم: چشم‌انداز روشنی درباره پول ایجاد کنید
۵ دقیقه
فصل سوم: قدرت رویاها
۵ دقیقه
فصل چهارم: پول نمی‌خوابد اما شما باید بخوابید
۵ دقیقه
فصل پنجم: زمان بیداری میلیونرها
۵ دقیقه
فصل ششم: عادت‌های میلیونرها
۵ دقیقه
فصل هفتم: جریان عادی عادت‌ها و پول من
۶ دقیقه
فصل هشتم: کار کردن از طریق اعداد
۹ دقیقه
فصل نهم: اهمیت روابط
۴ دقیقه
فصل دهم: یک اقدام بزرگ و مداوم
۱ دقیقه
پیشنهاد میکروکتاب بعدی

راهنمای دانلود کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها

برای دانلود کتاب صوتی صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  صبح یک میلیونر: طرز فکر، عادت‌ها و روتین‌های میلیونرها
مریم ازمون
۱۳۹۸/۸/۲۷
آرامشی تو صدای گوینده هستش، که حس خوب و را جذب می‌کنی
مجتبی معارف وند
۱۳۹۸/۸/۲۷
بوووم. بسیار آموزنده. حرف اضافه نداره و لپ کلامو میگه. هم از فلسفه میلیونر بودن میگه هم کارهایی که باید انجام داد همچنین صدای گوینده هم بسیار جذاب است.
Rahim Kaviani
۱۳۹۸/۸/۲۸
بسیار عالی و کاربردی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۳۷)