دانلود کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه

  • از: محمود قاضی
  • راوی: امیرحسین اعرابی
  • ناشر صوتی: راوی نو
  • ۱۳ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه

کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه اثر محمود قاضی، روش برقراری ارتباط با مردم در محیط‌های مختلف را به شما خواهد آموخت و هم‌چنین توانایی برقراری ارتباطی اثربخش را در وجودتان تقویت می‌کند.

دنیای امروز دنیای ارتباطات است. شما بخش عمده‌ای از زندگی خود را در ارتباط با دیگران سپری می‌کنید و یا در فکر آن به سر می‌برید. تحقیقات نشان داده است که 75 درصد اوقات روزانه ما صرف ارتباط با دیگران می‌شود و شاید بتوان گفت 75 درصد موفقیت‌های ما به روابطمان وابسته است. 

اگر ما بتوانیم هر چه بیشتر ارتباطات موثر و موفق‌تری داشته باشیم، موفقیت چشمگیری بدست می‌آوریم. در غیر اینصورت شکست خواهیم خورد. اما علیرغم اینکه ارتباط با دیگران تا این حد حیاتی و مهم است ناتوانی عمده ما همین جاست. در دنیای امروز. زنان و شوهرها زبان هم را نمی‌فهمند. همسران با هم بیگانه‌اند و روابطی سرد و یخ دارند. والدین از بچه‌ها می‌نالند و از اینکه بچه‌ها به حرف آن‌ها گوش نمی‌دهند در عذابند. سراسیمه کتاب‌های کودک و روان‌شناسی کودک و رفتار با آن‌ها را ورق می‌زنند تا راه نفوذ و تاثیرگذاری را بدانند. بچه‌ها هم از غیرقابل نفوذ بودن والدین بی‌حوصله‌اند و از درک والدین عاجزند. دوستان همدیگر را علیرغم میل باطنی آزار می‌دهند و رنجش هم را سبب می‌گردند. فروشنده‌ها از عدم فروش مطلوب خود دلخورند و دیگر نمی‌دانند با مشتری چگونه رفتار کنند. حتی خیلی از سیاستمداران جهان با مردم خود بیگانه‌اند. 

در این دنیای پیچیده روابط آنچه بیش از هر چیز مورد نیاز به نظر می‌رسد. راهی برای صمیمیت، نفوذ و تاثیرگذاری مطلوب به دنیای اندیشه و احساس دیگران است. مردان و زنان موفق کسانی هستند که به راحتی می‌توانند در جامعه و قلب افراد آن جامعه نفوذ کنند. در واقع قدرت در دنیای امروز چیزی نیست جز توانایی ایجاد ارتباط صمیمانه و نفوذ در دیگران. 

این توانایی اعتماد به نفس شما را بالا می‌برد و نداشتن این قدرت از عزت نفس شما می‌کاهد. اگر تا به امروز حتی یک دوست و یار موافق نداشته‌اید، فنون برقراری ارتباط صمیمانه را فرا بگیرید تا بتوانید به راحتی و در کوتاهترین زمان دیگران را جذب کنید. 

اگر می‌خواهید پدر یا مادر موفقی باشید، اگر می‌خواهید فرزندی خوب، دوستی شایسته و سیاستمداری پرنفوذ باشید، اگر می‌خواهید معلم، استاد و یا سخنرانی تاثیرگذار باشید باید بدانید که چگونه صمیمی باشید.

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
بخش اول
۷۰ دقیقه
بخش دوم
۷۸ دقیقه
بخش سوم
 ۲ ساعت و ۵۹ دقیقه، ۱۶۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه

برای دانلود کتاب صوتی صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  صمیمیت، تاثیرگذاری و نفوذ در 10 دقیقه
مهناز عاصمی
۱۳۹۷/۱۱/۱۳
با تشکر از کتابراه. کتاب خیلی خوبیه. محتوای کتاب ارتباط را آسان میکنه اطمینان به نفس را بالا می‌بره و بخش سوم در شناخت اولیع ازدواج و اختلاف زن و شوهر‌ها مفیده به همه افراد برای زندگی کردن و ارتباط برقرار کردن خواندن این کتاب را توصیه میکنم. صدای گوینده هم خیلی رسا و قشنگه.
مهدی ملکپور
۱۳۹۷/۱۱/۱۸
عالی
کاربر b
۱۳۹۷/۱۱/۱۲
خیلیی خوب و مفید بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)