دانلود کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن

کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن نوشته‌ی بری ویتنس تاین، داستان اختراع چسب زخم و چگونگی شکل‌گیری آن را روایت می‌کند.

موضوع کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن چیست؟

ماجرا از جایی شروع شد که جوزفین همیشه در حال انجام کار در اطراف خانه یا آشپزخانه خودش را زخمی می‌کرد. در حال بریدن پیاز، دستش را نیز می‌برید، هنگامی که با رنده پنیرها را رنده می‌کرد، بند انگشتش را زخم می‌کرد و هنگام جابه‌جا کردن ظرف آب جوش دستش را می‌سوزاند.

او هر بار بعد از زخمی کردن خود، یک تکه کوچک از لباس‌های قدیمی‌اش را می‌برید و انگشت زخمی‌اش را با آن می‌بست تا خونش بند بیاید.

ارل همسر جوزفین پزشک بود و از کودکی درباره باندپیچی کردن زخم‌ها اطلاعات داشت و اکنون با یک شرکت تولید لوازم پزشکی مشغول همکاری بود. او با خودش گفت باید هر طور شده راه‌حلی برای جلوگیری از عفونت زخم‌ها بیابد.

کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای کودکان 4 تا 9 سال بسیار آموزنده است و نکات جالبی درباره تولید چسب زخم و لوازم پزشکی به آنان می‌آموزد.

در بخشی از کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن می‌شنویم:

ارل: «درست همون چیزی شد که فکرش رو می‌کردم. حالا فقط کافیه یک قسمت رو برداری، پارچه رو از روش بِکَنی و اون رو روی زخمت بذاری.»

جوزفین همون لحظه یکی رو امتحان کرد و به راحتی تونست فقط با استفاده از یک دست، زخمش رو بپوشونه تا دیگه عفونی نشه. ارل که دید اختراعش جواب می‌ده، یک فکرِ عالی به ذهنش رسید. اون حدس می‌زد که شاید صدها یا هزاران نفر توی دنیا وجود داشته باشن که برای جلوگیری از عفونتِ زخم، بخوان از این محصول استفاده کنن.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۰۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
آسیب‌های جزئی که دنیا را تغییر دادن

راهنمای دانلود کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن

برای دانلود کتاب صوتی آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آسیب‌های جزئی که دنیا رو تغییر دادن