دانلود کتاب صوتی آلفرد نوبل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آلفرد نوبل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آلفرد نوبل

کتاب صوتی آلفرد نوبل نوشته کتی جور وارگین، درباره‌ی دانشمندی به نام آلفرد است که دست به کارهای خطرناک و عجیب و غریب می‌زند. این اثر برای کودکان گروه سنی (الف) و (ب) تهیه شده است.

آلفرد برنارد نوبل (Alfred Nobel)، مبتکر، دانشمند، شیمی‌دان، مهندس و تاجر سوئدی بود. او بیشتر بخاطر اختراع دینامیت و جایزه‌ی معروف «صلح نوبل» شناخته می‌شود. آلفرد دارندۀ شرکت تولید تجهیزات نظامی Bofors نیز بود. او افزون بر دینامیت، 354 اختراع ثبت شده‌ی دیگر نیز در کارنامه‌‌اش دارد. عنصر نوبلیم در جدول تناوبی عناصر نیز به احترام از مطالعات و تحقیقات وی به اسم این شیمی‌دان ثبت شده است.

در قسمتی از کتاب صوتی آلفرد نوبل می‌شنویم:

چکش با صدای بلندی افتاد! یک قطره نیتروگلیسرین بود که باعث انفجار شده بود. آلفرد نوبل وحشت زده شد و به قدرت اون مایع فکر کرد. یک مایع مثل اون می‌تونست به اندازه‌ای نیرو تولید کنه که صخره‌ها رو منفجر کنه و امکان ساخت ریل قطار یا پل رو ایجاد کنه.

می‌تونست توی ارتش استفاده بشه و فشنگ‌های امن‌تری رو براشون فراهم کنه، چون تا اون موقع برای پر کردن گلوله‌ها از باروت استفاده می‌کردن که خیلی امن نبود. آلفرد شعر و ادبیات رو به اندازه‌ی علوم و شیمی دوست داشت. اگرچه دوست داشت یک نویسنده باشه ولی بعد فهمید که نویسندگی رو بعد از کار به عنوان یک دانشمند هم می‌تونه انجام بده.

 ۸ دقیقه، ۱۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۸ دقیقه
آلفرد نوبل

راهنمای دانلود کتاب صوتی آلفرد نوبل

برای دانلود کتاب صوتی آلفرد نوبل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آلفرد نوبل