دانلود کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب

کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب اثر لوئیس کارول یکی از داستان‌های جذاب و هیجان انگیز است که سفر دختری به نام آلیس را روایت می‌کند، آلیس به دنبال خرگوش سفیدی به سوراخی در زمین می‌رود و در آنجا با ماجراهای عجیبی روبه‌رو می‌شود.

آلیس در سرزمین عجایب (alice in wonderland) با گذشت سال‌ها از انتشارش هم‌چنان کتابی جذاب و خیال‌پردازانه برای کودکان و نوجوانان است که لذت خواندنش را هرگز فراموش نمی‌کنند.

آلیس دختری بود مثل همه دخترها، او خیال‌پرور، کنجکاو و علاقمند به ماجراهای هیجان‌انگیز بود. آلیس دختری معمولی بود تا قبل از اینکه به سرزمینی عجیب وارد شود.

داستان از آنجا آغاز می‌شود که آلیس به همراه خواهرش در بیرون از منزل نشسته بودند که ناگهان چشم آلیس به یک خرگوش سفید رنگ می‌افتد که یک ساعت جیبی دارد، خرگوش را دنبال می‌کند و به سرزمینی جادویی وارد می‌شود که ملکه‌ای بدجنس بر آن‌جا حکومت می‌کرد. آن‌جا سرزمینی بود که هر اتفاق عجیب و غریبی در آن اتفاق می‌افتد. سرزمینی که در آن موجوداتی عجیب وجود داشتند؛ هزارپایی که حرف می‌زد، توله‌سگی که به اندازه یک اسب بزرگ بود و گربه‌ای که رد یک چشم به‌ هم زدن غیب می‌شد و دوباره ظاهر می‌شد.

داستان با رویدادی کاملا اتفاقی آغاز می‌گردد و با تمایل کودکانه‌ی آلیس برای عبور از دری کوچک و ورود به باغی پر از گل ادامه می‌یابد. آرزوهای دور از حقیقتی که محقق می‌گردند و موجودات عجیبی که در آن سرزمین حضور دارند، ادبیات خیال‌پردازی داستان را شکل می‌دهند و مفاهیمی عمیق را در قالب داستانی کودکانه بیان می‌کنند.

لوئیس کارول (Lewis Carroll) استاد ریاضیات کالج کرایست‌چرچ دانشگاه آکسفورد، کشیش، عکاس و نویسنده انگلیسی بود. او جزو بزرگ‌ترین نویسندگان ادبیات کودک جهان به‌شمار می‌رود. آلیس در سرزمین عجایب و آن‌سوی آینه از مهم‌ترین آثار او هستند که همچون دیگر آثار ادبی او با نام مستعار «لوئیس کارول» منتشر شدند.

در قسمتی از کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب می‌شنویم:

آلیس نشسته بود لب آب، کنار خواهرش، و از این‌که کاری انجام نمی‌داد دیگر حوصله‌اش داشت سر می‌رفت. یکی دو بار به کتابی که خواهرش می‌خواند دزدکی نگاهی انداخت، اما هیچ تصویر یا گفت وگویی در کتاب نبود، با خود فکر کرد: «آخه کتاب بی عکس و گفتگو به چه دردی می‌خورد؟ پس فکری به ذهنش رسید: ارزش داره بلند شم چند تا گل مینا بچینم و تاج گلی درست کنم یا نه! اما در همین لحظه ناگهان خرگوشی سفید با چشمان صورتی از نزدیکی او رد شد. اتفاق چندان خارق‌العاده‌ای نیفتاده بود؛ و آلیس هم پیش خود اندیشید چندان چیز عجیبی نیست که خرگوشی حرف بزند و بگوید: وای خدایا! خیلی دیر شد!...»

فهرست مطالب

۱ دقیقه
شناسنامه
۳ دقیقه
شعر
۱ دقیقه
موسیقی
۱۵ دقیقه
در لانه خرگوش
۱ دقیقه
موسیقی
۱۶ دقیقه
تالاب اشک
۱ دقیقه
موسیقی
۱۳ دقیقه
رقابت درون حزبی و...
۱ دقیقه
موسیقی
۱۹ دقیقه
خرگوش بیل بیلکی می‌فرستد
۱ دقیقه
موسیقی
۱۵ دقیقه
پندهای کرم ابریشم
۱ دقیقه
موسیقی
۱۷ دقیقه
خوک و فلفل
۱ دقیقه
موسیقی
۱۷ دقیقه
چای پارتی باحال
۱ دقیقه
موسیقی
۱۶ دقیقه
زمین کریکت بی‌بی
۱ دقیقه
موسیقی
۱۶ دقیقه
حکایت لاک پشت قلابی
۱ دقیقه
موسیقی
۱۳ دقیقه
رقص خرچنگ
۱ دقیقه
موسیقی
۱۳ دقیقه
کی به تارت‌ها دست‌برد زد؟
۱ دقیقه
موسیقی
۱۵ دقیقه
شهادت دادن آلیس
۱ دقیقه
موسیقی
 ۳ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۹۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب

برای دانلود کتاب صوتی آلیس در سرزمین عجایب و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آلیس در سرزمین عجایب
farnaz htm
۱۳۹۸/۸/۲۹
بنظرم خوب اومد مخصوصا از صدای گوینده خوشم اومد
Alic wonderland
۱۳۹۷/۶/۱۰
عالیه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)