دانلود کتاب صوتی آواز خوش زندگی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آواز خوش زندگی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آواز خوش زندگی

کتاب صوتی آواز خوش زندگی نوشته مسیحا برزگر، شما را با اندیشه‌ها و روش‌هایی آشنا می‌کند که برای داشتن یک زندگی همراه با آرامش و لذت ضروری است.

اگر با کتاب صوتی آواز خوش زندگی برزگر همراه شوید، زندگی را به آواز خواهید خواند و بیشتر و بیشتر به اعماق دل خود فروخواهید رفت. پای چوبین استدلال را به کناری خواهید گذاشت و بی‌پا و سر خواهید شد. به گونه‌ای که انگار تاکنون چنین پای چوبینی را نداشته‌اید.

در بخشی از کتاب صوتی آواز خوش زندگی می‌شنویم:

عشق تنها زمانی عشق است که مستی بیاورد، عشق اگر مستی نیاورد چیز دیگری خواهد بود. ممکن است شور جنسی باشد، ممکن است حرص و آز باشد، ممکن است برتری‌طلبی باشد، ممکن است مهرطلبی باشد، ممکن است هر چیزی باشد مگر عشق.

عشق شرابی طبیعی است. از آن جا که عشق از صحنه زندگی آدم‌ها رخت بربسته، مردم به مسکرات و مخدرات نیاز پیدا کرده‌اند. اینان ننگ بنگ و افیون را بر خود می‌نهند تا جای خالی عشق را در وجودشان پر کنند. غافل از آنکه این امور کمی و شیمیایی جای امور کیفی و متعالی را پر نخواهد کرد.

عشق طبیب جمله علت‌های آدمی است. عشق در کارخانه دل تو تولید می‌شود و در درون خونت می‌ریزد. عشق در رگ‌های تو می‌چرخد و تک تک سلول‌های اندام تو را احیا می‌کند. عشق موهبتی الهی است. همه جایگزین‌های عشق خطرناک، مضر و زشت‌اند.

در وهله نخست عجز از دوست داشتن وحشتناک‌ترین سقوط است. کسی که از موهبت دوست داشتن برخوردار است به چیز دیگری نیاز ندارد. عشق کفایت می‌کند. عشق تنها شرابی است که خماری ندارد.

 ۱ ساعت و ۴۶ دقیقه، ۱۰۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲۱ دقیقه
مقدمه
۱۴ دقیقه
عشق جوهره دین است
۲۲ دقیقه
عشق تنها زمانی عشق است که مستی بیاورد
۲۰ دقیقه
پیام اصلی دین رحمت است
۱۶ دقیقه
عشق مصلحت نمی‌شناسد
۱۳ دقیقه
زین آتش نهفته که در سینه من است

راهنمای دانلود کتاب صوتی آواز خوش زندگی

برای دانلود کتاب صوتی آواز خوش زندگی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آواز خوش زندگی

نظرات کتاب صوتی آواز خوش زندگی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.