دانلود کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

عبدالحسین رفعتیان در کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ به پرسش‌هایی پیرامون مادر بودن پاسخ می‌دهد و اطلاعات جالبی در اختیارتان قرار می‌دهد که به کمک آن می‌توانید فرزندی سالم‌تر پرورش دهید.

درباره‌ی کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم (Am I a good Mother):

این کتاب به بلوغ عاطفی مادران و ابزارهای رسیدن به چنین بلوغی می‌پردازد. این مسئله بسیار مهم است؛ چرا که شرایط روانی مادر تأثیر مستقیمی در پرورش فرزندان دارد. نکاتی که عبدالحسین رفعتیان در این کتاب صوتی مطرح می‌کند به مادران کمک می‌نماید که عقاید اشتباه عامی پیشینیان را کنار بگذارند و با روش‌هایی مفید و مؤثر، فرزندان سالم‌تری تربیت کنند تا نسل آینده، جامعه‌ای پربارتر و بهتر را تشکیل دهند.

این کتاب صوتی گفت‌وگو محور، دربردارنده‌ی مجموعه‌ای از مسائلی است که علی طاهری به عنوان ویراستار کتاب از دکتر عبدالحسین رفعتیان در خصوص «مادری کردن» می‌پرسد. هر بخش از این گفت‌وگو، موضوع متفاوتی دارد که برای شما مشخص شده است.

کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم مناسب چه کسانی است؟

اگر به تازگی مادر شده‌اید یا چنین قصدی دارید این کتاب می‌تواند به شما کمک کند.

با عبدالحسین رفعتیان بیشتر آشنا شویم:

او امروزه به عنوان یکی از بهترین متخصصان اعصاب و روان شناخته می‌شود. رفعتیان پس از گرفتن مدرک پزشکی عمومی برای تکمیل تحصیلات خود راهی فرانسه شد و توانست در رشته‌ی روان‌پزشکی‌ - روان‌کاوی تحصیل نماید. او در این کشور اروپایی اقدامات شایان ذکری صورت داد. این پزشک زبده از سال 1371 تا به ‌امروز در ایران به روان‌کاوی و روان‌پزشکی مشغول است و در دانشگاه‌‌های تهران نیز تدریس می‌کند.

در بخشی از کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم می‌شنویم:

برخی از زن‌ها مادر شدن را امری مثبت و ارزشمند نمی‌دانند، اما برای برآورده کردن انتظار و خواست شوهر یا خانواده‌شان، به این نقش تن می‌دهند و از آن‌جا که بدون میل و رغبت شخصی در این نقش قرار گرفته‌اند، احساس گناه می‌کنند و مضطرب و نگران می‌شوند.

هم‌چنین ممکن است از این که مجبورند برخلاف میل باطنی، طبق خواست اجتماع و انتظاری که دیگران از آنان به عنوان یک زن دارند، نقشی را قبول کنند که تمایلی به پذیرفتن آن ندارند، احساس خشم کنند.

این‌گونه مادرها پذیرفتن نقش مادری را یک امر اجباری می‌دانند که جامعه، فرهنگ و به طور کلی زنانگی شان به آنان تحمیل کرده و آن را مرحله‌ی اجتناب‌ناپذیری از چرخه‌ی زندگی‌شان می‌بینند؛ در نتیجه مادر شدن برای‌شان امری اضطراب‌زا و نگران‌کننده خواهد بود که مقاومتی دائمی را در درون‌شان ایجاد می‌کند و آنان را وامی‌دارد از آن اجتناب کنند. طبیعتا چنین مادرانی نمی‌توانند تعریف درستی از مادر خوب ارائه کنند یا حداقل نمی‌توانند آن نقش را خوب اجرا کنند.

 ۴ ساعت و ۱۵ دقیقه، ۲۳۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۸۰۰۰ ت - 11.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
مقدمه
۳۴ دقیقه
مادر خوب
۲۹ دقیقه
نگاه مادرانه
۳۴ دقیقه
ماندن یا رفتن
۴۰ دقیقه
به جا آوردن احساسات
۳۰ دقیقه
مدیریت احساسات
۳۳ دقیقه
مرزگذاری
۴۴ دقیقه
آسیب‌های مرزگذاری افراطی

راهنمای دانلود کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

برای دانلود کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  آیا مادر خوبی هستم؟

نظرات کتاب صوتی آیا مادر خوبی هستم؟

Sara Ebrahimi
۱۴۰۰/۲/۹
صدای گوینده متن مناسب این کتاب نبود از نظر من
مشاهد همه نظرات (۱)