دانلود کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت

  • از: ایرج شرفی
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۸ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت

کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت اثر ایرج شرفی، راهنمایی کاربردی در جهت ارتباط موثر برقرار کردن با دیگران است، چرا که برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه‌ای ارتباطات نقش به سزایی دارد.

اهمیت برقراری ارتباط با دیگران در جامعه امروزی بر هیچ کس پوشیده نیست. شما در هر شغل و حرفه‌ای که باشید به برقراری ارتباط با دیگران نیاز مبرم دارید. ارتباط به معنای انتقال یک پیام از شخصی به شخص دیگر است. افراد زیادی قادر به برقراری ارتباط نیستند چون نمی‌دانند چگونه و چه زمانی باید پیام خود را به دیگران منتقل کنند.

محبوبیت و مقبولیت شما وابستگی زیادی به توانایی برقراری ارتباط با دیگران دارد. لذا در این کتاب صوتی خیلی صریح و شفاف نکاتی بیان شده که با رعایت آن‌ها می‌توانید ارتباطی موثر با دیگران برقرار کنید و تاثیرگذار باشید. برخی از این نکات آن‌قدر ساده و معمولی به نظر می‌رسند که شاید اصلا آن‌ها را جدی نگیرید. شاید هم همین حالا شما بسیاری از این نکات را رعایت می‌کنید. این توصیه‌ها را جدی بگیرید و به تک‌تک آن‌ها با قدرت تمام عمل کنید تا ببینید چه تغییرات شگرفی در روابط‌تان ایجاد می‌شود.

ارتباط‌تان را با دیگران حفظ کنید. گاهی به آن‌ها زنگ بزنید، گاهی قرار بگذارید و با آن‌ها ملاقات داشته باشید. شماره آن‌ها را غیر از تلفن همراه‌تان در دفترچه کوچکی یادداشت کنید تا در صورت پاک شدن شماره‌ها از تلفن همراه‌تان ارتباط‌تان با دیگران قطع نشود. گاهی هدیه‌ای برای آن‌ها بخرید. حفظ روابط می‌تواند در موفقیت شما بسیار اثرگذار باشد. البته نیاز نیست ارتباط خود را با هرکسی حفظ کنید. یادتان نرود با افرادی که مانع شما هستند برای رشد و پیشرفت، قطع رابطه کنید.

افراد دوست دارند درباره خودشان حرف بزنند؛ از کارهای عجیبی که انجام داده‌اند، موفقیت‌هایی که کسب کرده‌اند، جسارت‌ها و شجاعت‌هایی که به خرج داده‌اند. اگر تمایل دارید دایره ارتباط‌تان را با فردِ خاصی گسترش دهید، از او سؤال بپرسید و اجازه دهید برایتان صحبت کند و شما گوش شنوا باشید.

زاویه دیدتان را تغییر دهید، خودتان را جای دیگران بگذارید. کمی به مسائل از زاویه دید آن‌ها به موضوعات نگاه کنید، کمی از مسیر را با کفش‌های آن‌ها قدم بزنید تا بتوانید شرایط و موقعیت‌های آن‌ها را درک کنید و بتوانید ارتباط بهتری را شکل دهید.

فهرست مطالب

۳۱ دقیقه
ارتباطات جادوی رسیدن به موفقیت
 ۳۰ دقیقه، ۴۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت

برای دانلود کتاب صوتی ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ارتباطات، جادوی رسیدن به موفقیت
null null
۱۳۹۸/۳/۳
چیز زیادی عاید نکرد
elham moghadam
۱۳۹۷/۸/۸
لحن گوینده افتضاح بود
هادی غلامی
۱۳۹۷/۸/۲
سبام
کتاب اصلا غنی نبود و بنطرم در حد مطالبی بود که داخل اینترنت جسته گدیخته وجود دارد. بسیار سطحی و در حد ی جزوه
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۶)