دانلود کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه

  • از: ایرج هاشمی
  • راوی: مرآت بهنام
  • ناشر صوتی: راوی نو
  • ۰ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه

کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه اثر ایرج هاشمی، به شما راهکارهای مفیدی در جهت بهبود روابط اجتماعی ارائه می‌کند، زیرا برای رسیدن به موفقیت در هر زمینه‌ای ارتباطات نقش به سزایی دارد.

ما روزانه با افراد زیادی در ارتباط هستیم و در دنیایی زندگی می‌کنیم که ارتباطات نقش اساسی در موفقیت در همه جنبه‌های زندگی ما دارد. ارتباط مانند چسبی است که همه بشریت را به هم پیوند می‌دهد ارتباط همان چیزی است که باعث می‌شود میلیون‌ها موجود روی زمین بطور تصادفی باهم پیوند بخورند. ما با هم رشد می‌کنیم. شاهد ملت‌ها، کمپانی‌ها، تیم‌ها، خانواده‌ها و زوج‌هایی بوده‌ایم که با استفاده از قابلیت ارتباطی‌شان رشد کرده‌اند. خلاف آن را نیز شاهد بوده‌ایم که قابلیت برقراری ارتباطشان ضعیف شده یا از بین رفته است. 

ما هر روز به شیوه‌های مختلفی با دیگران ارتباط برقرار کرده و اندیشه‌ها، احساسات و دانسته‌های خود را به یکدیگر منتقل می‌کنیم. روابط و چگونگی ارتباط با دیگران، بخش مهمی از شخصیت و زندگی ما را تشکیل می‌دهند. وقتی مردم در می‌یابند که طرف مقابل آن‌ها نظرشان را درک نمی‌کند، به راحتی درمانده و ناامید می‌شوند. گاهی اوقات احتمال دارد دو نفر به بحث بپردازند در حالی که در واقع هر دو باهم توافق دارند. مهارت‌های زندگی توانایی‌هایی هستند که به ما کمک می‌کنند تا در موقعیت‌های مختلف، عاقلانه و صحیح رفتار کنیم. به طوری که آرامش داشته باشیم، لذت ببریم و در عین حال با دیگران ارتباط سازگارانه و مفیدی را برقرار کنیم و بدون توسل به خشونت و یا خود خوری بتوانیم مسائل پیش آمده را حل نمائیم و ضمن کسب موفقیت در زندگی احساس شادمانی داشته باشیم. یکی از مهمترین این مهارت‌ها، مهارت در برقراری ارتباط مؤثر و ایجاد روابط صمیمانه با دیگران است. مهارتی که موجب اجتناب از برخوردهای نامناسب و تنش‌زا با دیگران شده و محیطی شاد و دلپذیر و به دور از کینه و دشمنی برای ما به ارمغان می‌آورد. 

شما خود را در مهارت‌های زندگی و به خصوص در برقراری ارتباط مؤثر و روابط صمیمانه با دیگران تا چه اندازه ماهر می‌دانید؟ آیا مایلید توانایی‌هایتان را در این زمینه ارزیابی و بازنگری کنید؟ آیا مایلید درباره نحوه برقراری روابط صمیمانه و فنون برقراری ارتباط مؤثر مطالب بیشتری بیاموزید. اگر چنین است این کتاب صوتی به این منظور تدارک دیده شده و شما را در برقراری ارتباط مؤثر و ایجاد درک و تفاهم با دیگران یاری خواهد داد. اگر می‌خواهید به موفقیت‌های بزرگی در زندگی شخصی و کاری خود برسید باید روابط اجتماعی خود را بهبود ببخشید.

فهرست مطالب

۲۴ دقیقه
بخش اول
۳۱ دقیقه
بخش دوم
 ۵۴ دقیقه، ۷۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه

برای دانلود کتاب صوتی ارتباط موثر و روابط صمیمانه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ارتباط موثر و روابط صمیمانه