دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش دوم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش دوم

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش دوم اثر دیوید دی برنز، راهکارها و توصیه‌های مفیدی به شما ارائه می‌کند تا با کمک آن‌ها بتوانید بر مشکلاتی از قبیل ترس، استرس و کمبود خودباوری غلبه کنید.

کتاب صوتی از حس بد به حس خوب (The feeling good handbook) به شما می‌آموزد که چگونه خود را از ترس، فوبی­‌ها و هراس رها سازید، چگونه بر نگرش‌های منفی خود غلبه کنید، چگونه به مشاجرات زناشویی خاتمه دهید، چگونه رازهای ارتباط صمیمی را کشف کنید و چگونه برای رسیدن به موفقیت بر تعلل خود فائق آیید. هم‌چنین این کتاب به عنوان راهنمایی جامع و کامل به شما نشان می‌دهد که چگونه حس خوبی نسبت به افرادی که به آن‌ها علاقه دارید، داشته باشید.

در این بخش از کتاب ابتدا باید احساسات منفی و رویدادهایی که آزارتان می‌دهد را بنویسید. سپس با بررسی کردن شواهد و مدارک و به کار بردن تکنیک‌های جدید، با خطاهای شناختی خود آشنا شوید و نسبت به آن‌ها تحلیل بهتری داشته باشید. باید از ارزش‌های شخصی خود سیستم مناسبی بسازید و با شناخت درمانی مشکلات غریزی خود را شناسایی کنید، مشکلاتی هم‌چون کمبودِ خودباوری، احساس حقارت و ناامنی، احساس گناه و استرس در محل کار، اختلافات زناشویی و افسردگی، تعلل و به تعویق ‌انداختن کارها که دلایل پنهانی دارند و می‌بایست کشفشان کنید. با بکار بستن راهکارها و توصیه‌های این بخش از کتاب می‌توانید بر این مشکلات غلبه کنید و آن‌ها را مهار کنید.

دکتر دیوید دی. برنز (David D. Burns)، استادیار بازنشسته‌ی روان‌شناسی بالینی دانشکده‌ی روان‌پزشکی و علوم رفتاری در دانشگاه علوم پزشکی استانفورد و پژوهشگر دانشگاه علوم پزشکی هاروارد است. بیش از 100 مقاله درباره‌ی کارها و آثار او در مجلاتی مانند Reader’s Digest و Psychology Today به چاپ رسیده است. کتاب پرفروش او با عنوان از حال بد به حال خوب بیش از چهار میلیون نسخه فروش داشته است. در سال‌های اخیر، بیش از 50000 متخصص بهداشت روانی در برنامه‌های آموزشی دکتر برنز در سرتاسر آمریکا و کانادا شرکت کرده‌اند.

 ۵ ساعت و ۱۲ دقیقه، ۲۸۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۷۰۰۰ ت - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۴۷ دقیقه
بخش دوم: فصل پنجم - چگونه روش احساسی خود را تغییر دهیم
۵۵ دقیقه
فصل ششم - ده روش برای منطقی اندیشیدن
۴۰ دقیقه
فصل هفتم - چگونه سیستم مناسبی از ارزش‌های شخصی ایجاد کنید
۸۱ دقیقه
فصل هشتم - شناخت درمانی در عمل
۴۲ دقیقه
فصل نهم - چرا افراد تعلل می‌کنند
۴۸ دقیقه
فصل دهم - توصیه‌هایی برای افرادی که تعلل می‌کنند

راهنمای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش دوم

برای دانلود کتاب صوتی از حس بد به حس خوب - بخش دوم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  از حس بد به حس خوب - بخش دوم
محمد قوامی
۱۳۹۸/۹/۴
حتما نکته برداری کنید و تا عمل نکردید به تمریناتش، لطفا سراغ فایل بعدی نرید، امتحان کنید و نتیجه‌اش رو خودتون خواهید دید
Mahdiye Rezai
۱۳۹۹/۱/۲۹
از حس بد به خوب عالیه راه کارهای رو پیشنهاد میکنه که خیلی کاربردی مطمئن هستم وقتی گوش کنید و مثالهای که کتاب میزنه رو گوش کنید متوجه میشید که چقدر در طول روز پیش میاد که با این موضوعات روبرو بشید
Amirhosein Hemati
۱۳۹۹/۵/۱۳
واقعا ارزش خرید دارد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)