دانلود کتاب صوتی اصول متقاعد سازی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اصول متقاعد سازی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اصول متقاعد سازی

کتاب صوتی اصول متقاعد سازی اثر کوین هوگان، راه‌های بهتر ارتباط برقرار کردن و هنر متقاعد کردن دیگران را به شما آموزش می‌دهد.

شاید بتوان گفت نفوذ، تاثیرگذاری و متقاعد سازی، جذاب‌ترین واژه‌های تاریخ انسانی است. از زمانی که دموستن برای تمرین سخنرانی اثر بخش در احقاق حق خانواده خود، در غاری تنگ پوشیده از میخ و سنگ نحوه ادای کلمات و استفاده از حرکات دست و بدن را تمرین می‌کرد، تا امروز که نامزدهای پست‌های سیاسی در سراسر جهان، مفاهیم و استعاره‌ها و واژه‌ها را به کار می‌گیرند تا مخاطبان را به برتری و حقانیت خود قانع کنند، بیش از 2000 سال می‌گذرد. اما این واژه‌ها همچنان جذابیت و اهمیت و تازگی خود را حفظ کرده‌اند.

فروشنده‌ای که کالایی در دست دارد، متهمی که روبروی قاضی ایستاده است، تابلوهای بزرگ و رنگارنگی که ما را به تماشا فرا می‌خوانند، کارجویی که در حال انجام مصاحبه‌ی شغلی است، همگی در پی متقاعد کردن مخاطب خود هستند. همانگونه که ولتر به زیبایی بیان کره است، حتی کسانی که تمام همت و تلاش خود را صرف تبلیغ و تنوع عقاید می‌کنند، هر روز و هر لحظه می‌کوشند دیگران را متقاعد سازند که مانند ایشان بیاندیشند.

کتاب صوتی اصول متقاعد سازی شما را وارد دنیایی می‌کند که در آن اصول روانشناسی تبدیل به یک فرمول ساده گردیده که به راحتی می‌توان آن را دنبال کرد و به واسطه آن هر موقعیتی را تحت کنترل درآورد، یا به افکار درونی افراد پی برد و در صورت تمایل عقاید آنان را تغییر داد.

به عبارت دیگر این کتاب مجموعه‌ای از تکنیک‌ها و تاکتیک‌های ساده ولی با اهمیت روانشناسی است. شما قادر خواهید بود با بهره‌گیری از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین روش‌های روانشناسی، عقل خود را به بهترین سلاح خود مبدل سازید.

فهرست مطالب

۴۰ دقیقه
بخش اول
۲۶ دقیقه
بخش دوم
 ۱ ساعت و ۶ دقیقه، ۹۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۱۰۰۰ ت - 3.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اصول متقاعد سازی

برای دانلود کتاب صوتی اصول متقاعد سازی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اصول متقاعد سازی
alireza zarei
۱۳۹۷/۱۲/۱۷
کتاب جالب و پر از نکات کاربردی
Nima Karizma
۱۳۹۷/۱۲/۸
یک کتاب خوب محتوا مفیده
حسن جعفرزاده
۱۳۹۷/۱۲/۸
کتاب فوق العاده کاربردی مختصر و مفید است.عالی
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۹)