دانلود کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک

رضا فریدون‌نژاد در کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک با زبانی ساده اصول و روش‌های رفتاری خاص و حرفه‌ای را بیان می‌کند و نحوه‌ی ارتباط موفق با افراد را در زندگی آموزش می‌دهد.

شاید با دیدن افرادی که در نظر دیگران بسیار جذاب هستند در ابتدا پیش خودمان فکر کرده باشیم قابلیت‌های آن‌ها یک سری ویژگی مادرزادی است که با آن‌ها متولد شده‌اند و احتمالاً فکر می‌کنیم افراد بسیار خوش شانسی هستند که همیشه مورد توجه و علاقه دیگران قرار می‌گیرند و حرفشان حرف است.

گاهی فردی را میبینیم که به محض ورود در یک جمع تاثیر فوق العاده‌ای روی افراد می‌گذارد و ما پیش خودمان می‌گوییم: عجب شخصیت جذابی دارد. کاش من هم می‌توانستم تا این حد تاثیرگذار و جذاب باشم. اما حیف که ذاتاً در ارتباطات مشکل دارم. اگر شما هم از جمله افرادی هستید که از این دست تصورات دارند و مایلند شخصیت جذاب، تاثیرگذار و کاریزماتیکی داشته باشند این کتاب برای شماست.

کاریزما (Charisma)، در اصطلاح به خصوصیت کسی گفته می‌شود که به شخصه و یا به عقیده دیگران، دارای قدرت رهبری فوق‌العاده است. این اصطلاح اغلب در علوم سیاسی و جامعه‌شناسی به کار برده می‌شود تا زیرمجموعه‌ای از رهبرانی را که با استفاده از نیروی توانایی شخصی خود می‌توانند تأثیراتی عمیق و استثنایی در پیروان خود داشته باشند، توصیف کنند.

کاریزما یک خصیصه ذاتی و اکتسابی است. شما اگر فرد کاریزماتیکی هستید، می‌توانید آن را تقویت کنید تا همچنان قدرتش را حفظ کند و اگر فرد کاریزماتیکی نیستید، می‌توانید آن را بدست آورید. افراد موفق تنها عادت های موفقی دارند. افراد کاریزماتیک نیز، فقط عادت‌های کاریزماتیک دارند.

شخصیت کاریزماتیک، به کاراکتری گفته می‌شود که به سبب داشتن برخی ویژگی‌ها الگوی سایرین محسوب می‌شود و حتی می‌تواند برای آن‌ها الهام بخش هم باشد. شخصیت‌های کاریزماتیک که در دنیا زیاد پیدا نمی‌شوند، افرادی هستند که می‌توانند با قدرت خود جمعیت زیادی را تحت تاثیر قرار دهند و آن‌ها را به سمت و سوی خود جذب کنند.

در قسمتی از کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک می‌شنویم:

وارد کردن مخاطب به جریان صحبت‌هایتان راه‌های متفاوتی دارد اما سؤال کردن یکی از بهترین راهکارهاست. مطرح کردن این پرسش‌ها می‌تواند دو تاثیر متفاوت داشته باشد؛ سؤال شما می‌تواند خیلی صریح و ابتدایی باشد و با اولین جرقه ذهن شنونده، پاسخش را دریافت کند. چنین سؤالی ابزار آدم‌های کاریزماتیک نیست؛ اما از طرف دیگر، سؤال شما می‌تواند به طراحی یک پازل کمک کند و ذهن مخاطب را برای دریافت جواب، ساعت‌ها و روزها به فعالیت وادارد. با سؤال‌تان ذهن مخاطب را درگیر کنید و به او این حس را بدهید که پاسخش می‌تواند تاثیر خارق العاده‌ای بر این موضوع بگذارد.

به او بفهمانید که این پاسخ و نتیجه‌گیری او در مورد این موضوع، می‌تواند تکلیف خیلی چیز‌ها را عوض کند. کاریزماتیک‌ها،
خشک و بی‌حرکت حرف نمی‌زنند. صحبت‌های آن‌ها برخلاف افراد ناموفق، هیچ شباهتی به خواندن یک متن از رو ندارد. آن‌ها می‌توانند بهترین کمک را از بدنشان بگیرند و با خندیدن، اخم کردن و تکان دادن به موقع دست‌ها، شدت پیام‌شان را بیشتر کنند.

فهرست مطالب

۶۹ دقیقه
بخش اول
۵۴ دقیقه
بخش دوم
۵۹ دقیقه
بخش سوم
۹۱ دقیقه
بخش چهارم
 ۴ ساعت و ۳۲ دقیقه، ۲۵۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۵۰۰۰ ت - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک

برای دانلود کتاب صوتی اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  اصول و مبانی شخصیت کاریزماتیک
منا صالح
۱۳۹۷/۹/۲۵
کتاب خوب بود ولی گوینده بر خلاف صدای خوبش لحنش خوب نیست
مریم زارع
۱۳۹۷/۸/۲۲
برای افراد دارای روابط ارتباطی ضعیف به شدت مفید است
مهدی رجایی
۱۳۹۷/۸/۱۸
عالی بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲۰)