دانلود کتاب صوتی الاغ کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی الاغ کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی الاغ کوچولو

کتاب صوتی الاغ کوچولو نوشته‌ی اوا مونتنگون درباره‌ی الاغی بسیار مهربان است که همه‌ی حیوانات او را دوست دارند اما صاحب مزرعه قصد دارد که او را بفروشد.

موضوع کتاب صوتی الاغ کوچولو (The story of a little Donkey) چیست؟

حیوانات مزرعه متوجه خبر بدی می‌شوند؛ صاحب مزرعه قصد دارد دوست خوب و مهربان آن‌ها یعنی الاغ کوچولو را بفروشد. الاغ که این موضوع را متوجه می‌شود بسیار غصه می‌خورد و ناامید می‌شود، اما دوستانش تصمیم می‌گیرند نقشه‌ای بکشند و جلوی این اتفاق را بگیرند. اینجاست که سگ با ایده‌های درخشان جلو می‌آید و... .

کتاب صوتی الاغ کوچولو مناسب چه کسانی است؟

اوا مونتنگون (Eva Montengon) داستانی دوست‌داشتنی برای کودکان دبستانی ارائه داده است و آن‌ها را با مفاهیم مهمی مانند دوستی، محافظت از عزیزان و... آشنا می‌کند.

مجموعه کتاب‌های مبارک:

داستان‌های این مجموعه آموزنده‌ و بسیار ساده هستند و به موضوعات علمی، تخیلی، اخلاقی و... می‌پردازند. این حکایت‌ها خلاقیت کودکان را تقویت می‌کنند و تخیل و تصویرسازی‌شان را نیز افزایش می‌دهد.

در بخشی از کتاب صوتی الاغ کوچولو می‌شنویم:

حیوون‌ها که قلبشون پر از غم و اندوه شده بود، برای این‌که از دوستشون جدا نشن نقشه‌ای ریختن، نقشه‌ی مبارزه. الاغ مشغول مرتب کردن چمدونش شد اما سگ اومد و گفت: «صبر کن، شاید از پیش ما نرفتی.» سگ که امیدوار بود همه‌ی نقشه تا آخر خیلی خوب اجرا میشه، فرماندهی این مبارزه رو به عهده گرفت.

 ۱۲ دقیقه، ۱۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۸۰۰۰ ت - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
الاغ کوچولو

راهنمای دانلود کتاب صوتی الاغ کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی الاغ کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  الاغ کوچولو

نظرات کتاب صوتی الاغ کوچولو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.