دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی امپراتوری هیتلر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر اثر گیل بی. استوارت، زندگی آدولف هیتلر بزرگ‌ترین دیکتاتور تاریخ را روایت می‌کند. این روایات از زمان به قدرت رسیدن هیتلر شروع شده و تا سقوطش ادامه دارد.

آدولف تنها فرزند پسر خانواده‌ای پایین‌تر از طبقه متوسط بود که از کودکی سودای نقاش شدن در سر می‌پروراند، اما یکی از بزرگ‌ترین فجایع بشری را رقم زد. وی به عنوان شخصیتی در تاریخ که مرگ میلیون‌ها نفر را رقم زده، شناخته می‌شود. همه او را مسئول شروع جنگ جهانی دوم و کشتار یهودیان می‌دانند. اما باید اعتراف کرد که هیتلر شخصیتی کاریزماتیک داشت که ارتش کشور، سیاستمداران و مردم عادی را با سخنان تهییج کننده‌اش با خود همراه ساخت تا در جهت باورها و سیاست‌های او گام بردارند.

شاید هیتلر نمی‌دانست که دیکتاتورها همگی تاریخ انقضایی دارند و بعد از مدتی تاریخ‌شان به سر می‌رسد و محکوم به نابودی می‌شوند و تمام آمال و آرزوها و همه چیزهایی را که با جنگ و جدل و مرگ و خون به دست آورده‌اند بر جای می‌گذارند و به قعر جهنم می‌روند! شاید در ذهن هیچ کدام از دیکتاتورهای تاریخ زمانی که در اوج قدرت هستند حتی لحظه‌ای هم این فکر خطور نکند که روزی مجبور شوند در گوشه‌ای پنهان شوند یا به خارج از مرزهای قدرت خود فرار کنند!

کتاب صوتی امپراتوری هیتلر (Hitler's reich) کتابی است برای همه کسانی که علاقمند به تاریخ هستند و می‌خواهند بدانند چگونه یک انسان عادی به دیکتاتور تاریخ تبدیل می‌شود.

مجموعه تاریخ جهان می‌کوشد چشم اندازی گسترده وژرف ازسیر تاریخ عرضه کند. این مجموعه با ارائه زمینه‌های فرهنگی رخدادهای تاریخی، خواننده را مجذوب خود می‌سازد. مجموعه تاریخ جهان اندیشه‌های سیاسی، فرهنگی و فلسفی تاثیرگذار را در گذر مشعل تمدن از بین النهرین و مصر باستان به یونان، روم، اروپای قرون وسطی و دیگر تمدن‌های جهانی تا روزگار ما پی می‌گیرد. این مجموعه نه تنها برای آشنایی خوانندگان با مبانی تاریخ تدوین شده است، بلکه هم‌چنین درپی آگاه ساختن آن‌ها از این واقعیت است که زندگی‌شان بخشی از سرگذشت کلی انسان‌هاست. هرجلد از این مجموعه برداشتی جامع و روشن از یک دوره مهم تاریخی را به خوانندگان ارائه می‌کند.

 

 ۵ ساعت و ۵۱ دقیقه، ۳۲۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۶، قیمت الکترونیکی: ۲۲۰۰۰ ت - 6.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
پیشگفتار: امپراطوری هزار ساله
۳ دقیقه
ضمائم پیشگفتار
۳۲ دقیقه
فصل اول: جلانده شوند... تا هسته‌ها بیرون آیند
۵ دقیقه
ضمائم فصل اول
۲۷ دقیقه
فصل دوم: در انتظار فرصت
۳ دقیقه
ضمائم فصل دوم
۳۳ دقیقه
فصل سوم: بذرهای امپراتوری
۶ دقیقه
ضمائم فصل سوم
۳۷ دقیقه
فصل چهارم: رسیدن به قدرت
۵ دقیقه
ضمائم فصل چهارم
۲۳ دقیقه
فصل پنجم: زندگی در آلمان نازی - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل پنجم: زندگی در آلمان نازی - بخش دوم
۵ دقیقه
ضمائم فصل پنجم
۲۴ دقیقه
فصل ششم: محک زدن اوضاع
۵ دقیقه
ضمائم فصل ششم
۲۹ دقیقه
فصل هفتم: امپراتوری در جنگ
۵ دقیقه
ضمائم فصل هفتم
۳۲ دقیقه
فصل هشتم: نزول به جهنم
۶ دقیقه
ضمائم فصل هشتم
۲۲ دقیقه
فصل نهم: سقوط امپراتوری هیتلر
۵ دقیقه
ضمائم فصل نهم
۱۰ دقیقه
پیگفتار: میراثی پریشان کننده

راهنمای دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

برای دانلود کتاب صوتی امپراتوری هیتلر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  امپراتوری هیتلر

نظرات کتاب صوتی امپراتوری هیتلر

امین اسماعیل زاده
۱۳۹۸/۹/۲
تازه شروع کردم به شناخت دلایل برپایی حزب نازی و حکومت هیتلر. میخوام بگم هیتلر آدم بسیار بدی بوده ولی وقتی به ناراحتیش و عقده‌های حاصل از معاهده ورسای فکر میکنم میفهمم شاید منم همین راه رو انتخاب میکردم. راه آزادی و بازپس گیری حق خودم و مملکتم، میخوام بگم هیتلر آدم خوبی بوده ولی وقتی از ایجاد خفقان و سرکوب در مملکتش در مقابل عقاید مخالف و دادن اجازه کشتار دسته جمعی یهودی‌ها (واقعا از یهودی‌های صهیونیست خوشم نمیاد ولی چرا زنان و بچه‌های کوچکشون و یا حتا خوباشون؟)، یا حیوون دانستن سیاه پوستان شنیدم تو این کتاب دیگه نمیتونستم بگم یک رهبر بزرگ بوده چون یکی از شاخصه‌های رهبری مهربانی با پیروانه. هیتلر بستر فکری خوبی داشت (البته اگر از تفکراتش نسبت به سیاه پوستان و مقید بودن به نژاد برتر فاکتور بگیریم) ولی راه درستی رو نرفت.
این کتاب خیلی خوب راجع به کلیات راه اندازی حزب نازی و هیتلر و حکومتش میگه ولی حس میکنم نویسنده بیطرف نیست چون فرد بی‌طرفی بهتر حرف میزنه.
چون نبرد من صوتی نشده و منم میتونم صوتی گوش بدم مجبور بودم اینو گوش بدم.
صالح ب
۱۳۹۹/۱۰/۷
مدتها پیش این کتاب را گوش کردم اگر قبلاً کتاب‌هایی درباره هیتلر خوانده باشید این کتاب به نوعی مکمل آن کتابها خواهد بود و مکمل چند کتاب قبلی که خوانده بودم. البته باید توجه داشت که باید اطلاعات قبلی درباره هیتلر، کوره‌های آدم سوزی و برخی جنایات منتسب به نازی‌ها داشته باشید که اکثر آن‌ها توسط و رد از پژوهشگران محققین شده‌اند. این کتاب بخشهایی تاریخ را به صورت تحریف آورده است اما باید اعتراف کنم بعد از گوش کردن چند کتاب درباره هیتلر نظرم درباره این شخص برگشت و امروز بسیار مشتاق مطالعه و شناخت بیشتره این شخصیت هستم. سرجوخه ساده ارتش آلمان که توانست به پیشوای و رایش آلمان تبدیل شود. البته فایلی ک گوش دادم نمیدانم متعلق به این مترجم بوده و یا نه. نظرم را کلی بیان کردم
رضا پزشکی زاده
۱۳۹۸/۹/۷
این کتاب به صورت جانبدارانه سعی در مخدوش نمودن واقعیات جنگ جهانی دوم داره بصورت وقتی میگه ۳۳۰ هزار سواهی متفقین در دونکرک محاصره شدن و با تهور‌ی مشت ماهیچیر بودن که تونستن فرار کنن و منتظر باشن برا‌ی حمله دیگه به شعور خواننده توهین میکنه و نمیگه که هیتلر دستور توقف ۷۲ ساعته داد به ارتش المان و روز چندین طول کشید سربازا تخلیه بشن در صورتی که بدون هیج گونه پشتیبانی هوایی و لجستیکی اگر هیتلر میخاست میتونست عمشو بکشه هدفش این بود که به انگلیس بگه هدف من جنگ با شما نیست ولی چرچیل اونو بحساب سادگی و احمقی هیتلر و خوش شانسی خودشون گذاشت یا نمیگه که تاکنون هیچ گونه سند رسمی که توش به کشتار سازمان یافتع یهودیام اساره شده باشه پیدا نشده و در اردوگاه عکسایی هست مال بیماران تیفوسی بهرصورت انگار اینو ناتانیاهث نوشته
مشاهد همه نظرات (۴۹)