دانلود کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه

  • از: دنیل اچ. پینک
  • ناشر صوتی: سبکتو
  • ۹ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه

در کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه (میکرو کتاب)، نوشته دنیل اچ. پینک، با نگاهی متفاوت انگیزه را بررسی می‌کنیم. در واقع همه‌چیز از آن جایی شروع می‌شود که می‌فهمیم انگیزه همیشه علت‌های بیرونی ندارد.

دنیل اچ. پینک در میکروکتاب انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه (Drive: The Surprising Truth About What Motivates Us) و نوع جدیدی از انگیزه صحبت می‌کند که در آن چیزی فراتر از پول و سمت شغلی روی افراد تاثیرگذار است. در این میکروکتاب در مورد تیپ شخصیتی I و ویژگی‌هایش صحبت می‌کند که اگر به چنین شخصیتی تبدیل شوید انگیزه در تمام طول زندگی‌تان جریان خواهد داشت.

دنیل اچ. پینک (Daniel H. Pink)، مدیر، نویسنده و محقق علوم رفتاری است. او به سرعت وارد دانشگاه شد، با نمره B فارغ‌التحصیل شد و توانست اولین نفری باشد که مستقیما به دوره دکترا دعوت می‌شد.

بعد از پایان تحصیلاتش به او پیشنهاد شد تا سردبیری دو مجله مهم قانون و سیاست ییل را به عهده بگیرد. دنیل دستیار وزیر کار و سخنگوی اصلی معاون رئیس جمهور بوده است. در سال ۱۹۹۸ تصمیم گرفت اولین کتابش در مورد تجربیاتش در کار را منتشر کند که با استقبال خیلی خوبی مواجه شد و وی را به سمت نویسنده بودن تشویق کرد.

دنیل کتاب‌های زیادی در مورد مدیریت و کسب‌وکار دارد که مورد توجه دانشجویان دانشکده کسب‌وکار هاروارد است. انگیزه، یکی از معروف‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های اوست که در سال ۲۰۱۳ جایزه کتاب برتر را به دست آورده است.

این کتاب صوتی در قالب میکروکتاب به شما عرضه شده تا با صرف هزینه و زمان کمتر از تمام بخش‌های اصلی و مهم، به دور از حاشیه و اضافه گویی کتاب اصلی از محتوای آن بهره‌مند شوید. میکروکتاب‌ها تحت قواعد و استانداردهای خلاصه نویسی برای شما چکیده شده‌اند. شما با شنیدن آن‌ها‌‌‌ همان اطلاعات مفیدی را دریافت می‌کنید که کتاب اصلی در اختیارتان می‌گذارد.

فهرست مطالب

۳ دقیقه
میکروکتاب چیست؟
۱ دقیقه
درباره کتاب
۲ دقیقه
درباره نویسنده
۵ دقیقه
مقدمه
۱۲ دقیقه
فصل اول: افزایش و کاهش انگیزه
۱۷ دقیقه
فصل دوم: هفت دلیل برای این که چماق و هویج جواب نمی‌دهد
۶ دقیقه
فصل سوم
۱۳ دقیقه
فصل چهارم: استقلال
۱۴ دقیقه
فصل پنجم: تسلط
۷ دقیقه
فصل ششم: هدف
۱۸ دقیقه
فصل هفتم
 ۱ ساعت و ۳۷ دقیقه، ۹۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۴۸۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه

برای دانلود کتاب صوتی انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  انگیزه، حقایقی شگفت‌انگیز درباره ایجاد انگیزه
سعید حسینی
۱۳۹۷/۱۱/۲۷
واقعا کتاب بی نظیری هست و به من خیلی انگیزه داد. توصیه می‌کنم به دوستانم تا حداقل برای یک بار هم که شده این کتاب را مطالعه کنند. موفق و پیروز باشید
Ehsan ami
۱۳۹۷/۷/۲
کتاب خیلی خوبیه من خیلی انگیزه گرفتم
نرگس Dr
۱۳۹۷/۳/۱۰
👏👏👏
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)