دانلود کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر

کارول لوک در کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر، روش‌ها و تکنیک‌هایی را ارائه می‌دهد تا آن‌ها را در زندگی بکار ببرید و به کسب درآمدی بیشتری برسید.

ای اف تی (Emotional Freedom Technique) یا ضربه تراپی و رهاسازی احساسات، روشی برای بازنمایی احساسات سرکوب شده و پرداختن به آن‌هاست. گاهی اوقات آن را طب سوزنی روحی یا طب سوزنی بدون سوزن می‌نامند. در این روش بر برخی نقاط مورد استفاده در طب سوزنی و طب فشاری با سر انگشتان ضرباتی زده می‌شود و همزمان فرد بر روی مشکل خود تمرکز می‌نماید و گاهی هم کلمات و جملاتی بر زبان می‌آورد که به تمرکز بیشتر کمک می‌کنند. از همین جا پیدا است که عوارض جانبی منفی ندارد. بعید به نظر می‌رسد که اگر فردی با سرانگشتان خود ضرباتی بر بعضی نقاط بدنش ضرباتی بزند دچار مشکلی گردد. تاکنون نیز علی‌رغم این که ده‌ها میلیون تن از آن بهره برده‌اند حتی یک نفر مدعی افزایش مشکل و یا تاثیر جانبی سوء نگشته است.

توانگری را چگونه معنی می‌کنید؟ آیا فقط به پول ربط دارد؟ توانگری نوعی رفتار یا حالتی از آگاهی است که وقتی فعال گردد پول، روابط، لذت و سلامتی را که به دنبالش بودید برایتان به ارمغان می‌آورد. توانگری از نظر کارول لوک به معنی وفور، زیادی یا بیش از نیاز است.

برخی افراد به دنبال پول فراوان هستند عده دیگر هم فراوانی در روابط می‌خواهند لذا موضوع به پول محدود نمی‌شود، از این لغت می‌توان در مواردی مثل سلامتی، عشق، روابط و شادی نیز استفاده کرد.

در قسمتی از کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر می‌شنویم:

«گری‌کریگ» طب سوزنی را ساده کرد. به جای چند صد نقطه تنها نقاط اصلی را مورد استفاده قرار داد. او دریافته بود که از بین نقاط اصلی نیز، در هر مشکل به خصوص، فقط تعداد کمی و در اکثر مواقع تنها یک نقطه موثر است. حدس زد که ضربه زدن بر دیگر نقاط ضرری ندارد و البته حدسش درست از آب درآمد. به این ترتیب کار خیلی ساده شد. کافی است فرد بر روی مشکلش تمرکز کند و در همان حال بر تعدادی از نقاط بدنش ضربه بزند. همان یکی دو نقطه موثر کار خود را می‌کنند و او در مقایسه با روش‌های دیگر، به سرعت از مشکل آسوده می‌گردد.

 از آن‌چه که گفته شد پیدا است که یادگیری آن نیز بسیار آسان است. تنها باید محل چند نقطه را بر روی بدن به خاطر سپرد. گری‌کریگ برای تسهیل این کار نیز توصیه نمود ضربات به ترتیب خاصی زده شوند. اگر برای برطرف شدن مشکل ترتیب خاصی ضروری باشد، تکرار ضربات (یا چرخه ای‌اف‌تی) تمامی ترتیبات ممکن را در بر می‌گیرد. از این ساده‌تر هم می‌شود؟!

محل چند نقطه را به خاطر بسپارید، تمرکز کنید و چند بار چرخه ضربات ای‌اف‌تی را تکرار نمایید. لابد می‌پرسید که اگر یادگیری آن تا این اندازه ساده است پس در جلسات آموزش ای‌اف‌تی چه نکاتی بیان می‌شوند؟ و چرا کسب مهارت در آن مستلزم دانش و تجربه است؟ پاسخ این است که به هنگام اجرای ئی‌اف‌تی بهتر است بر روی علت (یا ریشه) روان‌تنی مشکل تمرکز نمود. ولی اکثر افراد علت مشکل خود را نمی‌دانند. پس باید راه‌های کشف علل بروز مشکل را آموخت.

فهرست مطالب

۱ دقیقه
بخش اول
۳۳ دقیقه
بخش دوم
 ۳۳ دقیقه، ۴۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر

برای دانلود کتاب صوتی ای اف تی و درآمد بیشتر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ای اف تی و درآمد بیشتر
Sosan Forozan
۱۳۹۷/۱۲/۲۱
سلام آموزش نداشت این کتاب ؟
Iman nasr esfahani
۱۳۹۷/۱۰/۲
کتاب خوبی است ولی خیلی کوتاه و کم توضیح داده من که به شخصه تنها با کتاب و بدون استاد نتوانستم eft را یاد بگیرم
جواد خاکپور
۱۳۹۷/۹/۲۴
خوب بود ولی خیلی کم بود زیاد توضیح داده نشده انتظار بیشتری داشتم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۵)