دانلود کتاب صوتی باخ


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی باخ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی باخ

کتاب صوتی باخ اثر ان راکلین، به روایتی کوتاه از زندگی پرفراز و نشیب یکی از آهنگسازان و موسیقی‌دانان برجسته‌ی تاریخ می‌پردازد، کسی که توانست تحولی بزرگ در موسیقی و فرهنگ اروپا ایجاد کند.

یوهان سباستیان باخ (Johann Christian Bach)، در سال 1685 در شهر ایزرناخ در ایالت تورینگیا کشور آلمان به دنیا آمد. او یکی از موسیقی‌دانان و آهنگسازانی است که در موسیقی کلاسیک جهان اثر به سزایی داشته، به حدی که سبکی جدید در زندگی و فرهنگ‌های کشورهای مختلف گذاشته است. این آهنگساز و نوازنده‌ی ارگ و هارپسیکورد، آثارش برای دسته‌ی آواز، ارکستر و تک‌سازها، تقریباً تمام انواع متفاوت موسیقی دوره‌ی باروک را دربرمی‌گیرد و موسیقی آن دوران را به بلوغ خویش رسانده‌ است. با وجود اینکه او شکل تازه‌ای را از موسیقی ارائه نکرد، ولی توانست سبکِ شایع در موسیقی آلمان را با فنون کنترپوان، غنی سازد.

پدر و مادر یوهان سِباسْتیَن باخ در سال 1694 از دنیا رفتند، در آن زمان یوهان فقط 10 سالش بود. چاره‌ای نداشت جز اینکه به خانه‌ی برادر بزرگترش برود و در آن‌جا زندگی کند. برادرش کریستُف از او مراقبت می‌کرد و مقدماتِ پیانو نوازی را به او آموخت. خانه‌ی برادر باخ پر از موسیقی بود و شنیدن بیش از اندازه‌ی آثار بزرگان در آن دوران، باعث شد تا یوهان عاشق موسیقی بشود.

 ۹ دقیقه، ۱۴ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
باخ

راهنمای دانلود کتاب صوتی باخ

برای دانلود کتاب صوتی باخ و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  باخ
ماهی ماهی
۱۳۹۹/۳/۳
عالی بود من که راضی بودم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)