دانلود کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو

کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو نوشته‌ی ژان پیر داوید، ادامه‌ی کتاب محبوب و پرفروش شازده کوچولوست. در این اثر جدید شازده برای دومین بار به سیاره زمین سفر می‌کند و به طور ناگهانی با مردی تنها و گمشده در جزیره‌ای ناشناس آشنا می‌شود و از خاطرات سفر جدیدش می‌گوید.

درباره کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو:

کمتر کسی را پیدا می‌کنید که نام داستان شازده کوچولو (The Little Prince) را نشنیده باشد؛ اثری محبوب و به یادماندنی از نویسنده مشهور فرانسوی آنتوان دو سنت اگزوپری (Antoine de Saint-Exupéry) که در سال 1943 منتشر شده است. کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو (The Return of the Little Prince) نیز به نوعی ادامه این داستان و نسخه امروزی‌تر و ملموس‌تر آن است.

درواقع ژان پیر داوید در کتاب بازگشت شازده کوچولو دومین سفر شازده به کره زمین را شرح می‌دهد. او راوی را مردی معرفی می‌کند که پس از سال‌ها پژوهش و مطالعه تصمیم می‌گیرد تا با یک کشتی به جزیره‌ای ناشناخته و دور برود اما در راه توفان شدیدی رخ می‌دهد و به خاطر آنکه جانش را حفظ کند به یک جزیره غیرمسکونی پناه می‌برد. در همانجا شازده کوچولو را می‌بیند که برای دومین بار به سیاره زمین آمده و تجربیات مختلفی را از سر گذرانده است.

دیدار آن‌‌ها باعث آشنایی و دوستی میان این دو می‌شود و شازده کوچولو نیز خاطرات مختلف خود را برای او تعریف می‌کند و می‌گوید که به دنبال یک شکارچی ببر است. سرانجام فردای آن روز شازده کوچولو از پیش مرد می‌رود و بعدها راوی داستان ماجرای دیدارش با این مسافر عجیب را در نامه‌ای به سنت اگزوپری تعریف می‌کند.

نگاهی به افتخارات کتاب شازده کوچولو:

- کتاب سال فرانسه در سال 2007
- بهترین کتاب قرن بیستم در فرانسه
- ترجمه به بیش از 250 زبان و گوش جهانی
- سومین داستان پرفروش قرن بیستم در جهان
- خوانده شده‌ترین و ترجمه شده‌ترین کتاب فرانسوی زبان

کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو برای چه کسانی مناسب است؟

اگر از طرفداران داستان شازده کوچولو باشید، تفاوتی نمی‌کند که چه سن و سالی دارید، به هر حال این کتاب دوست داشتنی می‌تواند برای شما جذاب باشد.

ژان پیر داوید را بیشتر بشناسیم:

او داستان‌نویس و رمان نویسی بلژیکی‌‌ست که در سال 1950 میلادی به دنیا آمد. ژان پیر داوید (Jean Pierre Davidts) مدرک کارشناسی خود را در رشته میکروب‌شناسی از دانشگاه مونترال و کارشناسی ارشد خود را در رشته ترجمه گرفته است. او در سال 1961 میلادی به کانادا مهاجرت کرد و تا سال 1984 به عنوان مترجم در ادارات عمومی این کشور کار می‌کرد.

در بخشی از کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو می‌شنویم:

شازده کوچولو در اونجا مردی رو دید که صورتی شبیه به مرمر داشت. خیلی شق و رق روی یک صندلی نشسته بود. مقابلش روی میز چهار دسته کاغذ دیده می‌شد که روی هرکدومشون برچسب خاصی چسبونده بودن؛ فوری، خیلی فوری، فوق‌العاده فوری، غیر فوری.

تعداد کاغذهای دسته آخر از همه بیشتر بود؛ به حدی که احتمال واژگون شدنشون می‌رفت. وقتی شازده کوچولو رسید، مرد از کاغذهای دسته اول یک تعدادی رو برداشت و روی دسته دوم گذاشت. بعد از روی دسته دوم برداشت و روی دسته سومی گذاشت؛ همین طور این کار رو ادامه می‌داد.

شازده کوچولو تعجب کرد، ایستاد و خیلی مودبانه سلام کرد. «سلام!» مرد بدون اینکه سرش رو بلند بکنه، همان را تکرار کرد. «ببخشید شما آقای شکارچی ببر هستین؟» «نادون! این چه طرز حرف زدنه. نباید بگی آقای شکارچی ببر، باید بگی کسی که ببرها رو شکار می‌کنه. ببین خانم‌های شکارچی ببر در این مورد خیلی حساسن. برای خاطر ارضای کنجکاوی جنابعالی باید بگم که نه! من ببرها رو شکار نمی‌کنم. بلکه من یک مدیر هستم.»

 ۱ ساعت و ۴۳ دقیقه، ۹۷ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول
۱۲ دقیقه
بخش دوم
۱۲ دقیقه
بخش سوم
۱۲ دقیقه
بخش چهارم
۹ دقیقه
بخش پنجم
۷ دقیقه
بخش ششم
۱۱ دقیقه
بخش هفتم
۶ دقیقه
بخش هشتم
۱۲ دقیقه
بخش نهم
۸ دقیقه
بخش دهم
۵ دقیقه
بخش یازدهم

راهنمای دانلود کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو

برای دانلود کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بازگشت شازده کوچولو

نظرات کتاب صوتی بازگشت شازده کوچولو

آرزو دامنه
۱۳۹۹/۱۱/۲۵
به نظر من کتاب شازده کوچولو نکات ظریف و مفاهیم عمیقی رو به وسیله‌ی روایت یک داستان جذاب مطرح میکرد، که در این کتاب اون تعادل رعایت نشده بود.
دکتر فرزاد غفاری
۱۳۹۹/۱۱/۲۴
حتما گوشش بدین. مطالعه کنین،،، واقعا جذاب. متفاوت و خوب 💎💎💎
ارتین احمدی
۱۳۹۹/۱۱/۲۸
کتاب راه بهتری برنامه برای فایل صوتی است
مشاهد همه نظرات (۶)