دانلود کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه

کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه نوشته‌ی آلن دیب، از پرفروش‌ترین‌های سایت آمازون است و به شما کمک می‌کند تا کسب‌وکار خود را رونق بخشید. همچنین راز و رمزهای بازاریابی را به شما می‌آموزد تا بتوانید مشتریان خود را افزایش دهید.

اگر می‌خواهید کسب و کار خود را رشد و گسترش دهید اما در مواجهه با اطلاعات گسترده و ضد و نقیض سردرگم شده‌اید، خبرهای خوبی برای شما داریم. اول اینکه شما تنها نیستید و دوم اینکه راه‌حل موردنیازتان در کتاب برنامه بازاریابی در یک صفحه (The 1 page marketing plan) آورده شده است.

رکن اساسی در دنیای کسب و کار علم بازاریابی است. واقعیت این است که می‌توان در حوزه بازاریابی به کلی‌گویی پرداخت و از بسیاری اصطلاحات سنگین، پیچیده و البته چرند استفاده کرد که در دکان هیچ عطاری پیدا نمی‌شود. شما می‌توانید صدها کتاب قطور در این حوزه بخوانید ولی در عمل هیچ دستاوردی نداشته باشید. کتابی که پیش رو دارید فارغ از اصطلاحات و مفاهیم پیچیده با متنی روان و بیانی سلیس به توضیح راهکارهای عملی جهت بهبود کسب و کار شما می‌پردازد.

برنامه بازاریابی در عمل می‌تواند به دو شکل باشد. رویکرد اول در واقع بدیهی و ساده است و حاوی ترسیم ایده‌ای در ذهن شماست که روی کاغذ پیاده نشده؛ رویکرد دوم عبارت است از یک سند حرفه‌ای و جامع که با گام‌ها و خط مشی مشخص بنا بر اصول و تکنیک‌های راهبردی و عملی منجر به توسعه‌ی کسب و کار شما می‌شود.

این کتاب به شما کمک می‌کند تا تمام نیازهای بازاریابی خود را در برنامه‌ای مدون و کاملاً کاربردی تحت عنوان برنامه بازاریابی یک صفحه‌ای پیاده‌سازی کرده و با اصول مشخص و حرفه‌ای کسب و کار خود را گسترش دهید.

اگر قرار بود همه‌ی جان این کتاب را در یک جمله خلاصه کنیم، آن جمله این بود: سریع‌ترین راه برای رسیدن به پول. این کتاب درباره توسعه‌ی سریع کسب و کار شما و چیدن ثمرات حاصل از موفقیت آن است. پول همه چیز نیست اما دقیقاً هم‌طراز با اکسیژن در یک رده قرار می‌گیرد. هیچ چیز یک کسب و کار را سریع‌تر از فقدان اکسیژن یا نام مستعار پول نمی‌کشد.

در فصل اول این کتاب با نحوه انتخاب بازار هدف آشنا می‌شوید. این موضوع یک گام ابتدایی تعیین‌کننده در بازاریابی محسوب می‌شود. فصل دوم به شما می‌آموزد که چگونه به مخاطبین بازار هدف خود پیامی قانع‌کننده بفرستید که تأثیرگذار نیز باشد. فصل سوم به معرفی انواع رسانه‌های تبلیغاتی و رسانه مناسب کسب‌وکار شما می‌پردازد.

فصل چهارم راهکارهایی را برای جذب مشتریان راغب به شما ارائه می‌دهد تا با بهره‌مندی از آن‌ها مشتریان علاقه‌مند را افزایش دهید. فصل پنجم به شما می‌گوید که از چه راه‌هایی برای کسب‌وکار خود مشتریان راغب جذب کنید. فصل ششم به شما کمک می‌کند تا با یافتن موقعیت‌های صحیح فروش، فرایند ایجاد فروش را برای خود و مشتریانتان آسان‌تر کنید.

در فصل هفتم شما با سیستم‌های نوین برای جهانی کردن کسب‌وکارتان آشنا می‌شوید و آن‌ها را فرامی‌گیرید. فصل هشتم شما را راهنمایی می‌کند که چگونه مشتریانتان را به انجام معاملات بیشتر ترغیب کنید و در فصل نهم شما یاد می‌گیرید که چگونه مشتریان خود را به تبلیغ‌کننده‌هایی عالی برای کسب‌وکارتان تبدیل کنید.

شنیدن کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به هر دلیل دوست دارید پول دربیاورید پس این کتاب برای شماست.

با آلن دیب بیشتر آشنا شویم:

آلن دیب (Allan Dib) کارآفرینی سریالی، بازاریابی سرسخت و متخصصی در حوزه فناوری به شمار می‌رود. او چندین و چند کسب‌وکار در زمینه‌های فناوری اطلاعات، ارتباطات و بازاریابی را راه‌اندازی کرده و گسترش داده است.

دیب در یکی از کسب‌وکارهایش در عرصه ارتباطات رقابتی شدیدی با رقبای چند ملیتی و چند میلیارد دلاری داشت. او آن کسب‌وکار را به نام (Business Review Weekly (BRW شروع کرد که طی چهار سال تبدیل به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های استرالیا شد.

آلن دیب دوست دارد به کسب‌وکارها کمک کند تا شیوه‌هایی جدید و نوآورانه برای بهره‌گیری از تکنولوژی و بازاریابی پیدا کنند و به کمک آن شیوه‌ها سریع‌تر و راحت‌تر رشد کنند.

او به عنوان یک مربی کسب‌وکاری پرطرفدار، مشاور و سخنران، پیوسته استراتژی‌های اثبات شده و فنون پیشرفته‌اش را با مردم کل دنیا به اشتراک می‌گذارد.

در بخشی از کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه می‌شنویم:

یکی از نادیده گرفته‌شده‌ترین کارها به منظور افزایش ارزش طول عمری مشتری به سادگی با افزایش قیمت‌ها است. اکثر کسب‌وکارها ترس آن را دارند که افزایش قیمت‌ها به خروج مشتری یا به نوعی واکنش شدید توسط آن‌ها منجر شود. در حالی که عملیات فوق می‌بایست به صورت استراتژیک هدایت شود، به طور کلی مشتریان شما نسبت به آنچه که تصور می‌کنید کمتر در خصوص قیمت حساس خواهند بود. به خصوص اگر خودتان را به درستی جایگاه‌یابی کرده باشید و تجربه‌ای عالی را به مشتریان خود ارائه داده باشید.

در این صورت اکثر مشتریان افزایش قیمت‌ها را با خوشحالی خواهند پذیرفت و بسته به اینکه چگونه با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کنید، ممکن است برخی حتی متوجه این افزایش نیز نشوند. برای یک لحظه نقش‌ها را معکوس نموده و به عادت‌های خرید خود فکر کنید. چه مدت یک بار کارت اعتباری خود را حتی بدون نگاه کردن به جمع کل فاکتور مورد استفاده قرار می‌دهید؟

 ۹ ساعت و ۱۰ دقیقه، ۳۸۳ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰۰ ت - 7.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۲ دقیقه
معرفی
۸ دقیقه
پیشگفتار
۶۱ دقیقه
مقدمه - همه چیز از کجا شروع شد؟
۲۶ دقیقه
فصل اول - انتخاب بازار هدف
۹۰ دقیقه
فصل دوم - خلق مشخص پیام
۵۹ دقیقه
فصل سوم - دستیابی به مشتریان بالقوه با استفاده از رسانه‌های تبلیغاتی
۱۹ دقیقه
فصل چهارم - شکل‌گیری مشتریان راغب و اولین خرید
۵۲ دقیقه
فصل پنجم - پرورش مشتریان راغب
۵۹ دقیقه
فصل ششم - ایجاد فروش
۶۰ دقیقه
فصل هفتم - شکل‌گیری مشتریان شیفته و دائمی
۵۸ دقیقه
فصل هشتم - افزایش ارزش طول عمر مشتری
۲۹ دقیقه
فصل نهم - ایجاد هماهنگی و تحریک ارجاع‌دهی
۲۸ دقیقه
نتیجه‌گیری
۲ دقیقه
عوامل تولید

راهنمای دانلود کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه

برای دانلود کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  برنامه بازاریابی در یک صفحه

نظرات کتاب صوتی برنامه بازاریابی در یک صفحه

محمد اسماعیلی
۱۳۹۹/۹/۲۱
هنوز این کتاب رو گوش ندادم ولی همیشه برای رشد و کسب و کار خودم بدنبال کتابهایی هستم که فقط دانشم رو اضافه نکنه بلکه کاربردی و قابل پیاده سازی باشه..
فرشته رضایی
۱۳۹۹/۸/۲۰
نخوندم کتاب جالبی بنظر میاد ازین سبک کتابا خوشم میاد....
مریم موسوی
۱۳۹۹/۷/۹
کتابی کاربردی است نه فقط کلیشه‌های بازاریابی
مشاهد همه نظرات (۹)
آموزش بازاریابی، پرفروش ترین کتاب سایت آمازون، شیوه های جدید جذب مشتری، روش های بازاریابی، اصول بازاریابی، روش های فروش، بازاریابی و فروش، راه های بازاریابی، بازاریابی، روش های کسب درآمد، روش های مشتری مداری، روش های جدید بازاریابی، مدیریت ارتباط با مشتری، مدیریت فروش و بازاریابی، اصول مشتری مداری، کسب درآمد، مدیریت فروش، جذب مشتری، موفقیت در کسب و کار، استراتژی بازاریابی، دانلود کتاب بازاریابی، مدیریت بازاریابی، مشتری مداری، مفاهیم بازاریابی، راه های مشتری مداری، افزایش فروش، آموزش مدیریت فروش، موفقیت در فروش، انواع استراتژی های فروش، موفقیت شغلی، تجارت جهانی، برندسازی، ارتباط با مشتری، آموزش برند سازی، برندیگ، قوانین بازاریابی، کسب و کار، روش های تبلیغات، اصول مدیریت ارتباط با مشتری، بازاریابی مستقیم، دانلود کتاب موفقیت شغلی، رفتار مشتری، راه های موفقیت، روشهای موفقیت، انواع استراتژی های بازاریابی، تعریف استراتژی بازاریابی، برندسازی و مدیریت برند، مراحل برندسازی، اصول برند سازی، کتاب برندسازی، Allan Dib، The 1 page marketing plan، One Page Markerting Plan، کتاب برنامه بازاریابی یک صفحه ای، کتاب طرح بازاریابی در یک صفحه، کتاب پرفروش، کتاب مشتریان جدید جذب کنید درآمد بیشتری به دست آورید و متمایز شوید، کتاب طرح بازاریابی کسب و کارهای کوچک