دانلود کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی

کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی نوشته‌ی لایا استاینبرگ، درباره‌ی پسر مهربان و زرنگی به نام میکا است که می‌خواهد در مراسم بزرگ حمایت از فقرا شرکت کند تا بتواند به فقیران کمک کند.

موضوع کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی (The Best Sukkot Pumpkin Ever) چیست؟

داستان این کتاب صوتی درباره‌ی پسری به نام میکا است که دوست دارد در یک مراسم خیریه شرکت کند، مراسمی با نام جشن سایه‌بان‌ها برگزار می‌شود و کسانی که به این مراسم می‌آیند با یکدیگر غذاهای خوشمزه درست می‌کنند و به فقیران و تهی‌دستان کمک می‌کنند. بچه‌های زیادی در این مراسم شرکت کرده‌اند. کدو حلوایی یکی از غذاهایی است که در این جشن به فروش می‌رسد و میکا به دنبال یک کدو حلوایی بسیار بزرگ است.

کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی مناسب چه کسانی است؟

این کتاب صوتی برای کودکان پیش دبستانی و دبستانی مناسب است. والدینی که می‌خواهند فرزندان‌شان با داستان‌هایی جذاب و آموزنده آشنا شوند، این کتاب به آن‌ها پیشنهاد می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی می‌شنویم:

بوته کدو برگ‌های خیلی زبری داشت، اما زیرش، یک کدوی رسیده‌ی فوق‌العاده بود. میکا گفت: یکی پیدا کردم!

کدو رو گرفت و کشید، پیچوند و چرخوند تا اینکه بالاخره از بوته جدا شد. میکا چند تا برگ دیگه رو کنار زد و گفت: یکی دیگه هم پیدا کردم!

تعداد زیادی کدو جمع کرد که پوست‌های صافی داشتن، بعضی‌هاشون خط داشتن و حتی یکی از اون‌ها، ظاهر کج و کوله‌ای داشت و یک طرفش کاملا صاف بود. اما هیچ­‌کدومشون اون‌قدر بزرگ نبودن که برای تبدیل شدن به کدوی جشن سایه‌بون‌ها، عالی باشن. میکا همش با خودش می­‌گفت: من دنبال بهترین کدو می­‌کردم.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۲۵۰۰ ت - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بهترین کدو حلوایی

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی

برای دانلود کتاب صوتی بهترین کدو حلوایی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهترین کدو حلوایی
Hanie Gh
۱۳۹۹/۲/۹
کتاب خوبی بود...
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)