دانلود کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی

  • از: محمد فرد
  • راوی: نازنین آذرسا
  • ناشر صوتی: آذرسا
  • ۱ رای
  • برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی

کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی اثر محمد فرد از مجموعه کتاب‌های چهل، شیوه‌هایی را ارائه می‌دهد که در صورت پیروی از آن‌ها احیای انرژی و افزایش سرزندگی و نشاط در بدن و رضایت بیشتر از زندگی را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی دربردارنده‌ی سه بخش به شرح زیر است:

در بخش اول با عنوان "بهداشت عمومی" نکات کلیدی و آموزنده‌ای در رابطه با این موضوع شرح داده می‌شود. از مطالب این بخش می‌توان به دندان و لثه و مراقبت از آن، مو و بیماری‌های آن، مسمومیت غذایی، بارداری و مراقبت‌های قبل و بعد از آن، بیماری‌های کبد، کلیه و...، مراقبت از پوست و درمان جوش صورت و غیره و...، مراقبت از پوست و جلوگیری از ایجاد چین و چروک، روش‌های تهیه لوسیون‌ها، کرم‌ها و رنگ‌های طبیعی مو، بهداشت خواب و غیره می‌توان اشاره کرد.

در بخش دوم با عنوان "طب سنتی" به مطالبی از قبیل: طرز تهیه داروهای گیاهی، چربی بالا، فشار بالا، جوشانده، دم کرده، خیساندن، پودر، شربت و... درمان انواع بیماری‌ها مثل بیماری لثه و دندان، گوارشی، قلبی، انواع اسهال، بیماری‌های پوستی (آکنه، جوش تب خال و...)، چاقی و لاغری، اختلالات روحی و عصبی، اختلالات خواب، بیماری‌های کلیه و... است.

بخش سوم با عنوان "طب سنتی از نظر اسلام" دربردارنده‌ی سخنان امامان و معصومین است و نکاتی مفید و کم‌تر شنیده شده در رابطه با درمان انواع بیماری‌ها، چگونگی مراقبت از سلامت و حفظ سلامت و ده‎ها نکات جالب و شنیدنی دیگر در این بخش آمده است.

 ۳ ساعت و ۱۶ دقیقه، ۲۷۱ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۲۰۰۰ ت - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵۰ دقیقه
بهداشت عمومی - بخش اول
۵۶ دقیقه
بهداشت عمومی - بخش دوم
۳۶ دقیقه
طب سنتی
۵۳ دقیقه
طب سنتی از نظر اسلام

راهنمای دانلود کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی

برای دانلود کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بهداشت عمومی و طب سنتی

نظرات کتاب صوتی بهداشت عمومی و طب سنتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.