دانلود کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر

کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر اثر محمد حسینی از مجموعه «به دنبال...»، به روایت زندگی یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین صدراعظم‌های تاریخ می‌پردازد.

این کتاب صوتی به زندگی امیرکبیر از دوران کودکی تا هنگام مرگ پرداخته و اقدامات اساسی وی در زمینه توسعه کشور را بررسی نموده و در پایان وقایع منجر به قتل وی را بیان می‌کند.

سلطنت پادشاهان قاجار با آقامحمدخان شروع شد. او توانست پس از مرگ نادر، ایران را که در آستانه تجزیه کامل قرار گرفته بود بار دیگر یکپارچه کند. در دوران شاهان قاجار رویدادهای مختلفی به وقوع پیوست که شامل: تأسیس مدارس جدید، چاپخانه، روزنامه، بانک تا وقوع انقلاب مشروطه و دیگر رویدادهای مهم تاریخی است.

یکی از این رویدادها صدارت اعظمی میرزا تقی‌خان امیرکبیر در دوره سلطنت ناصرالدین شاه قاجار بود. او در حدود سال ١٢٢٠ هجری قمری در اطراف اراک به دنیا آمد. پاکی، هوش، لیاقت، صداقت، مردم دوستی و کاردانی میرزا تقی خان امیرکبیر از او صدراعظمی شایسته ساخت، چنان که درباریان نالایق و حاسدان فاسد و زیاده‌خواهان بیگانه به هراس افتادند و با تحریک ناصرالدین شاه مرگ او را رقم زدند.

در کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر حوادث جالب و باور نکردنی از رویدادهای زمان صدراعظمی این بزرگمرد تاریخ ایران را با هم می‌‌شنویم. این کتاب یکی از مهم‌ترین دوره‌های تاریخ ایران را کاوش می‌کند و از توطئه‌های دلهره‌آوری پرده برمی‌دارد که سرانجام امیرکبیر را به حمام فین کاشان می‌رسانند.

این درست است که پادشاهان قاجار به ثروت‌دوستی و عشرت‌پرستی مشهورند، اما نباید فراموش کرد برای قضاوت درباره یک دوره تاریخی باید به شرایط سیاسی - اجتماعی آن دوره توجه داشت، از همه اتفاقات و ریشه‌های آن با خبر شد، معیارهای عرفی و اخلاقی زمان مورد نظر را در نظر گرفت، سلایق و علایق شخصی را کنار گذاشت و آن‌گاه قضاوت کرد.

 ۱ ساعت و ۴۵ دقیقه، ۹۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۱۴۰۰۰ ت - 4.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۱ دقیقه
بخش اول: پشت درهای کلاس
۹ دقیقه
بخش دوم: سفر به پایتخت
۹ دقیقه
بخش سوم: آغاز اصلاحات
۱۰ دقیقه
بخش چهارم:در کنار توپ مرواری
۹ دقیقه
بخش پنجم: از اندرونی
۹ دقیقه
بخش ششم:کار و کار و کار
۱۱ دقیقه
بخش هفتم: سفر به اصفهان
۹ دقیقه
بخش هشتم: فقط امیر نظامی
۱۱ دقیقه
بخش نهم: آغاز تبعید
۹ دقیقه
بخش دهم: سرانجام
۹ دقیقه
درباره‌ی این کتاب

راهنمای دانلود کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر

برای دانلود کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  به دنبال امیرکبیر

نظرات کتاب صوتی به دنبال امیرکبیر

Ila Azer
۱۳۹۷/۷/۵
شنیدن و خواندن درباره بزرگانی همچون امیرکبیر، راه ساختن ایران را یادآور می‌کند. اگر من و تو ما بشویم می‌توانیم بسازیمش دوباره. افراد سازنده همیشه جاویدانند، اگر چه یک قدم باشد اما راه بر گ را از اولین قدم شروع می‌کنند.
مریم صالحی
۱۳۹۸/۷/۸
بسیارجالب و غرور آفرین بود
به داشتن چنین مفاخری افتخار میکنیم
حداقل بخشی از سیاهی و نکبت قاجاریه با اشخاصی مثل امیرکبیر پوشیده میشه
هادی عامری
۱۳۹۹/۱۰/۲۹
همیشه ایران مفاخری چون امیرکبیر دارد...
مشاهد همه نظرات (۸)