دانلود کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس

کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس نوشته‌ی دیزی آلبرتو، درباره‌ی پسربچه‌ای است که از قوانین خانه و مدرسه خسته شده است و باور دارد این محدودیت‌ها زندگی او را نابود می‌کنند. او به خانواده‌ی خود پیشنهاد می‌دهد تا یک آخر هفته‌ی بی‌قانون داشته باشند تا هر کاری دلشان می‌خواهد انجام دهند.

موضوع کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس (No Rules for Rex) چیست؟

رکس اسباب بازی جدید خود را به مدرسه می‌برد اما معلم از او می‌گیرد چون این کار خلاف قوانین است. او می‌خواهد با دوستانش بازی کند اما طبق قوانین مادر باید زودتر به خانه برود، تازه اگر شام نخورد از دسر هم خبری نیست! تمام این‌ها رکس را به ستوه می‌آورد و از پدر و مادرش می‌خواهد که اجازه بدهند این آخر هفته قوانین را کنار بگذارند. آن‌ها این پیشنهاد را می‌پذیرند و رکس تصور می‌کند روزهای خوبی در انتظارش است اما غافل از این‌که... .

کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس مناسب چه کسانی است؟

دیزی آلبرتو (Daisy Alberto) با این داستان جذاب و خواندنی به کودکان 4 تا 9 سال یادآور می‌شود که قوانین برای محافظت از انسان‌ها و حقوقشان به وجود آمده‌اند و باید در رعایت آن‌ها دقت کافی را داشته باشند.

در بخشی از کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس می‌شنویم:

چهارشنبه، بعد از مدرسه عجله داشتم که زودتر به خونه برسم. به خاطرِ همین میانبر زدم و از روی چمن‌ها رفتم. همون موقع تابلویی رو دیدم که روش نوشته بود «لطفا روی چمن‌ها راه نروید.» به اطرافم نگاه کردم و دیدم که تابلوها و قوانین همه‌جا هستن. قانون‌هایی راجع به این که کجا راه بری، جایی که باید ماشینت رو پارک کنی، آشغالت رو کجا بندازی، یا حتی این که سگت رو کجا می‌تونی ببری.

به خونه رسیدم و موقع شام، فهمیدم که غذا جگره. اه، از جگر متنفرم. وقتی بقیه شام می‌خوردن، من به دور و بر نگاه می‌کردم و با غذام بازی می‌کردم.

 ۱۲ دقیقه، ۱۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بی‌قانونی برای رکس

راهنمای دانلود کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس

برای دانلود کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  بی‌قانونی برای رکس

نظرات کتاب صوتی بی‌قانونی برای رکس

مریم مهدی زاده
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
چه کتاب خوبی من و پسرم از شنیدنش لذت بردیم
زهرا خادمی
۱۴۰۰/۱/۱۲
آموزنده است، درباره قانون‌ها است
مشاهد همه نظرات (۲)