دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم

با کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم نوشته‌ی آنتونی رابینز، کار را آسان کرده و آینده را خلق کنید! شما باید به ‌خاطر کسی که هستید و شخصیتی که توانستید باشید، بر روی دیگران تاثیر بگذارید.

برای اینکه شما بتوانید بر روی عملکردی مسلط شوید، باید هر روز و به صورت یکپارچه کار کنید و خودتان را در آن غرق کنید. تسلط بر تاثیرگذاری به همین شکل ایحاد می‌شود.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) در کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم (mastering influence) به شما می‌گوید که نباید به پایین‌تر از چیزی که لیاقتش را دارید، راضی شوید. شاید در ابتدای کار از آن چیزی که به‌دست می‌آورید خوشحال نشوید، اما با سعی و تلاش از آدمی که به آن تبدیل می‌شوید خرسند خواهید شد. شما می‌توانید زندگیتان را به یک شاهکار تبدیل کنید!

نلسون ماندلا؛ یکی از شگفت‌انگیزترین انسان‎ها بود که بعد از دهه‌ها نفرت توانست مردم را متقاعد کند که سفیدپوستان و سیاه‌پوستان همه انسان هستند و می‌توانند مسالمت‌آمیز در کنار هم زندگی کنند. این کار او و تاثیر‌گذاری‌اش، میراثی بود که از او باقی ماند. باید گفت همیشه رهبرانی هستند که می‌توانند خدمت‌رسانی کنند.

اگر شما هم بتوانید به فردی خدمت کنید، می‌توانید او را هدایت کنید و بر روی او تاثیر داشته باشید.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) شخصیتی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۱ ساعت و ۲ دقیقه، ۵۸ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۳ دقیقه
بخش اول
۱۵ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۱۴ دقیقه
بخش چهارم
۱۳ دقیقه
بخش پنجم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم

نظرات کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز دهم

محمدرضا عبدالهی
۱۳۹۹/۱۰/۴
کتابهای رابینز رو پیشنهاد میکنم و با توجه به تفاوت بوم به چاشنی‌ها و ابزار‌های دیگه هم نیاز داره و مشخصه مطالب تیمی و خوب تألیف میشن...
حسین مولایی
۱۳۹۹/۷/۱۱
کتاب عالی وتاثیرگزاریه ایرادی که داشت توفصل اول راجع به جمع بندی و.. پرداخته
الهام پورآهنگریان
۱۳۹۸/۸/۱۷
سلام. کتابی که برای من ارسال شد به ترتیب نیست. و متاسفانه کامل هم نیست
مشاهد همه نظرات (۴)