دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم نوشته‌ی آنتونی رابینز، با ارائه راهکارهایی مفید، به شما می‌آموزد که چگونه افراد را تحت ­تاثیر خود قرار دهید.

کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم (mastering influence) سعی دارد که به شما بیاموزد، چگونه تخیل خودتان را مدیریت کنید و چگونه از تخیل مخاطب‌تان استفاده کنید تا روی آن‌ها تاثیرگذاری بیشتری و بهینه‌تری داشته باشید. تخیل انسان، ده برابر قوی‌تر از اراده است. به عبارت دیگر اگر بتوانیم افراد را وادار کنیم به چیزی فکر کنند و یا امکان وقوع اتفاقی را در ذهن مخاطب ایجاد کنیم، قدرت تصمیم‌گیری آن‌ها خیلی بیشتر از زمانی است که از آن‌ها می‌خواهیم منطقی فکر کنند. باید با سوال پرسیدن بررسی کنید و متوجه شوید مخاطب‌تان به چه چیزهای علاقه دارند و از چه چیزهای اجتناب می‌کند و سپس با تصویر‌سازی، آن‌ها را ترغیب به انجام کار کنید.

سوالات بلافاصله تمرکز افراد را تغییر می‌دهند، بنابراین به هر چیزی که توجه کنیم یا روی آن تمرکز کنیم، بر روی حالت عاطفی‌مان تاثیر می‌گذارد. سوال تمرکز و احساسات افراد را تغییر می‌دهد. بهترین ترغیب کننده‌ها افرادی هستند که با هر پنج حس با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند و می‌توانند با تغییر احساس دیگران تاثیرگذاری داشته باشند نه فقط از روش منطقی.

آنتونی رابینز (Anthony Robbins) شخصیتی است که در مدت زمان کمی آرزوها و رویاهای جوانی خود را عملی کرده و توانسته درآمد سالیانه خود را از 38 هزار دلار به بیش از یک میلیون دلار ارتقا دهد. او بنیان‌گذار و رئیس هیئت مدیره بنیاد آنتونی رابینز است که به منظور کمک به افراد برای رسیدن به موفقیت‌های فردی و حرفه‌ای تأسیس شده‌ است. از آثار او می‌توان به کتاب‌های مهارت در بازی زندگی، افکار بزرگ، گام‌های بلند: تغییراتی کوچک، نتایجی بزرگ، قدرت شگرف بودن، قدرت نامحدود، رهاسازی قدرت درون، 365 گام تا موفقیت و به سوی کامیابی اشاره کرد.

 ۴۵ دقیقه، ۴۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۵۰۰۰ ت - 1.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۵ دقیقه
بخش اول
۱۶ دقیقه
بخش دوم
۸ دقیقه
بخش سوم
۷ دقیقه
بخش چهارم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم

برای دانلود کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم

نظرات کتاب صوتی تسلط بر تاثیرگذاری - روز هشتم

ایدا .
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
کتاب فوق العاده کاربردی و ارزشمندی هست
مشاهد همه نظرات (۱)