دانلود کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)

وین دایر در کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) به بررسی دلایل رفتارها و باورهای انسان، به منظور حفظ تعادل در عملکردش می‌پردازد.

دکتر وین دایر (Wayne Walter Dyer) اعتقاد دارد که اکثر مردم از نیروی مغز خود بی‌خبرند، در حالی که وقتی مغز انسان می‌تواند این همه فعالیت در دنیا داشته باشد، بی‌تردید می‌تواند از ناتوانی‌های منش خود نیز رهایی یابد. مفهوم تعادل، دنیای پیرامون شما را شرح می‌دهد. کائنات، سیاره، فصول، آب، هوا، آتش و زمین، همگی در یک تعادل بی‌همتا قرار گرفته‌اند. شما نیز تنها استثناء این عرصه هستید.

کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (Being in balance) به شما کمک می‌کند تا این تعادل طبیعی در تمامی ابعاد حیات را حفظ کنید. دستیابی به تعادل به معنی یافتن استراتژی‌های جدید جهت دگرگونی رفتارهای شما نیست. بلکه دقیقاً مثل تغییر دادن خود و کلیه‌ی افکارتان است؛ به طوری که تعادل را بین آنچه به آن علاقه دارید و آنچه در حیات روزانه خود انجام می‌دهید، ایجاد نمایید.

دکتر وین دایر کیست؟

وین دایر به عنوان یکی از مشهورترین نویسندگان و سخنوران در زمینه‌ی بهبود شخصیت شناخته می‌شود و بیش از سی کتاب از او به چاپ رسیده و در صدها برنامه تلویزیونی و رادیویی حضور داشته، بارها ذکر کرده در زندگی‌اش، هر کاری را که دوست داشته، انجام داده و بعد از این هم به همین روش رفتارمی‌کند. او بر تمام ناتوانی‌های منش خود طوری غلبه کرده است که می‌تواند خستگی، سرماخوردگی و حتی دردهای جسمانی‌اش را نیز با نیروی اراده نابود کند.

در بخشی از کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن می‌شنویم:

«چگونه می‌خواهید در این دنیا شناخته شوید؟! هرکس که بگوید برایش اهمیتی ندارد گویی دارد با یک چشم‌بند بر چشم زندگی می‌کند که بی‌شک، شیوه‌ای نسبتاً نامتوازن است. حتماً شما هم به این مسئله اهمیت می‌دهید! در برخی از موارد، حیات شما به پاسخ این سئوال بستگی خواهد داشت. شما دوست دارید از رابطه‌ای خوشایند، پر بار، نزدیک، صمیمی، عاشقانه، مفید و مؤر، ملاحظه‌گرانه و پر مغز با دیگران برخوردار شوید؟ این ذات و ماهیت همه روابط انسانی است که بخواهیم این احساسات را داد و ستد کنیم و به هم مرتبط باشیم و این ارتباط را احساس کنیم.»

 ۳ ساعت و ۳۹ دقیقه، ۲۰۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۳۴ دقیقه
بخش اول
۳۴ دقیقه
بخش دوم
۲۵ دقیقه
بخش سوم
۲۹ دقیقه
بخش چهارم
۳۱ دقیقه
بخش پنجم
۲۹ دقیقه
بخش ششم
۳۶ دقیقه
بخش هفتم

راهنمای دانلود کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)

برای دانلود کتاب صوتی تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان) و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تعادلت را حفظ کن (9 اصل برای ایجاد عاداتی مطابق میلتان)
Amir Ramezanpour
۱۳۹۸/۹/۵
بسیاری از استانداردهای فنی خوب هستند، متشکرم.
بنده این نرم افزار رو به چندین نفر معرفی کردم.
پیشنهاد می‌کنم در قسمت سرعت شنیدن، گزینه با سرعت کم را نیز اضافه بفرمایید، که در گوگل بوکس نیز این گزینه وجود دارد.
عرفان ایزدی
۱۳۹۸/۸/۲۱
موزیک پس زمینه موقع خواندن متن اصلی خوب نیست تمرکز به هم زدنه.
هما راستین
۱۳۹۹/۳/۲
مفید و کاربردی است با گوش دادن به نمونه از صدا و لحن بیان راوی لذت بردم متشکرم
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۴)