دانلود کتاب صوتی تقصیر من نیست


افزودن به کتابخانه

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تقصیر من نیست و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تقصیر من نیست

کتاب صوتی تقصیر من نیست نوشته‌ی مهدی عبدالله پور به داستان پیرزنی تنها و ناتوان می‌پردازد که می‌خواهد از خیابان عبور کند اما حاضر نیست ترحم دیگران را بپذیرد. این داستان، احساسات این پیرزن را به تصویر می‌کشد و تا پایان ماجرا، شما را با خود همراه می‌کند.

درباره کتاب صوتی تقصیر من نیست:

این کتاب صوتی داستان پیرزنی را روایت می‌کند که در گوشه‌ی خیابان به خاطرات خوش گذشته‌ می‌اندیشد و برای اینکه تغییری در روحیه‌ی خود ایجاد کند بیرون آمده است. او در خیابان احساس بدی نسبت به خود و دیگران پیدا می‌کند؛ چرا که بسیاری از رهگذران به او با دید تحقیر نگاه می‌کنند و از سر ترحم تصمیم می‌گیرند به او کمک کنند. با این اوصاف، او کمکشان را نمی‌پذیرد و ترسان و لرزان تصمیم می‌گیرد به تنهایی از خیابان عبور نماید. این پیرزن پس از تلاش بسیار خسته می‌شود و غرور خود را کنار می‌گذارد و از دیگران طلب کمک می‌کند، اما این بار با بی‌اعتنایی سایرین مواجه می‌شود و... .

در بخشی از کتاب صوتی تقصیر من نیست می‌شنویم:

پیرزن می‌لرزد، عرق می‌کند، تغییر رنگ می‌دهد، سعی دارد به جای قبلی‌اش کنار خیابان برگردد و با درخواست کمک مردم به آن طرف خیابان برود. اما از شدت ترس و دلهره پاهایش قفل می‌کند، توانایی برداشتن حتی یک قدم را هم ندارد. با گذشتن چند ثانیه به خودش می‌آید و بدون ذره‌ای معطلی به جای قبلی‌اش بازمی‌گردد. با آستین مانتواش عرق پیشانی‌اش را خشک می‌کند.

 ۱۱ دقیقه، ۱۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: رایگان
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
افزودن به کتابخانه

فهرست مطالب

۱۲ دقیقه
تقصیر من نیست

راهنمای دانلود کتاب صوتی تقصیر من نیست

برای دانلود کتاب صوتی تقصیر من نیست و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تقصیر من نیست

نظرات کتاب صوتی تقصیر من نیست

تینا کی منش
۱۳۹۹/۱۰/۱۰
بیشتر کتاب‌های رایگان سطح بالایی ندارن.... باعث تاسفه ما قبل کرونا کتابخانه کلی کتاب در اختیار داشتیم بخونین که تعطیل شد انهم با پول کم عضویت سالانه.. حالا با این کتاب‌های رایگان تون ناامید از کتاب خوندن شدیم.... بخام هزینه کنم میرم کتاب فیزیکی میخرم که یه عمر برام بمونه نه اینکه تو گوشی ممکنه از بین بره
مبین کریمی
۱۳۹۹/۸/۷
داستانی کوتاه، نسبتاً جذاب، می‌توان گفت نویسنده تقریباً ذهنی خلاق دارد؛ اما اگر از کلمات مثبت بیشتر استفاده میکرد به نظر من جذاب تر میشد.
توصیه میکنم آن را بخوانید و لذت ببرید 🌹
زهرا احمدی
۱۳۹۹/۱۰/۹
میتونست بهتر جمعش کنه به نظرم یکم کلیشه‌ای بود بدم بین اون همه آدم یکی پیدا نشد احترام حالیش باشه یکم غیر منطقیه تا حدودی خوب بود ولی میتونست خیلی بهتر باشه و یه چیز دیگه صدای پیر زناتون خیلی بده یکم طبیعی تر لطفا احرا کنید
مشاهد همه نظرات (۷۳)