دانلود کتاب صوتی توی بدون ترس


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی توی بدون ترس و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی توی بدون ترس

کتاب صوتی توی بدون ترس اثر اکبر بنائیان، به شما کمک می‌کند که بر ترس‌های واقعی و غیر واقعی بازدارنده خود غلبه کنید و به آرامش درونی برسید.

هرکسی در زندگی شخصی ترس و نگرانی‌هایی دارد. بعنوان یک انسان ما طوری برنامه‌ریزی شده‌ایم که احساس ترس یک پاسخ کاملا طبیعی نسبت به تهدیدات و برای حفاظت و مراقبت از خود است؛ اما نکته مهم قضیه این است که زمانیکه ترس از کار و شروع دوباره باعث می‌شود که ما کار را انجام ندهیم و یا به تاخیر بیندازیم. چه اتفاقی رخ می‌دهد؟ در این حالت ترس زندگی شما را کنترل می‌کند و شما را از دستیابی به اهداف و رویا‌هایتان باز می‌دارد. از ریسک‌پذیری شما و ایجاد تغیرات مثبت در زندگیتان جلوگیری کرده و شما را از انجام کارهای ایده‌آل و مورد علاقه‌تان باز می‌دارد.

ترس باعث درجا زدن ما می‌شود. یکی از بزرگ‌ترین اشتباهاتی که ما انجام می‌دهیم این است که خیلی درباره ترس از یک شروع دوباره صحبت می‌کنیم و آن را در ضمیر ناخودآگاه خود جای می‌دهیم. آنچه که ما نیازمند درکش هستیم این است که باید بدانیم ترس بر دو گونه است، ترس می‌تواند واقعی و یا تخیلی باشد و متاسفانه تشخیص این دو حالت از یکدیگر برای مغز ما کاری دشوار است.

کشف دلایل ترس شما از کسی یا چیزی، باعث می‌شود که شما کلید موفقیت را یافته و بر آن ترس غلبه کنید و بعد از آن بدون ترس زندگی کنید. وقتی شما تصمیم می‌گیرید که بر ترس‌هایتان غلبه کنید باید از این موضوع آگاه باشید که گاهی اوقات نیاز خواهید داشت که با خود ترس رو در رو شوید و این امر برای تعدادی از افراد ممکن است باعث ایجاد دلنگرانی و اضطراب گردد. شکیبا بودن شما در این وضعیت یکی از راه‌حل‌های مهم مسئله است. باید مراحل کوچک‌تر را یکی یکی پشت سر گذاشت تا شما تبدیل به فردی شجاع و نترس شوید. 

مهربان بودن با خودتان در زمانی که شما در حال آموختن راه‌حل‌های غلبه بر ترس هستید، بسیار مهم است. اگر چه شما نیاز خواهید داشت که بین اعتماد به نفس و موفقیت شخصی خود یک تعادل برقرار کنید. ایجاد تعادل بین این دو در ذهن شما یک چالش ایجاد خواهد کرد. چالشی جهت تنظیم کردن اعتماد به نفس شما و یک رفتار مهربانانه‌تر نسبت به خود و احساس درونی‌تان. متاسفانه بسیاری از ما نسبت به یک احساس ترس غیر منطقی از چیزی (حس درونی) به جای جنگیدن و غلبه بر ترس موجود بلافاصله تسلیم آن می‌شویم و از میدان مبارزه بیرون می‌رویم. این حس شکست باعث توقف ما و درجا زدنمان می‌شود.

در قسمتی از کتاب صوتی توی بدون ترس می‌شنویم:

وقتی شما می‌خواهید با ترس‌های غیر منطقی مقابله کنید ضروری‌ست که مرحله به مرحله اعتماد به نفس خود را تقویت کنید. به عنوان نمونه در همان مورد سخنرانی اگر شما یک ذهنیت بد از آخرین سخنرانی‌تان داشته باشید، هرگز تمایل ندارید که آن موقعیت برایتان تکرار شود. ولی در واقع شما باید جوری بر خودتان مسلط گردید که به راحتی بتوانید دوباره برای صدها نفر صحبت کنید. شما می‌توانید جهت بالا بردن روحیه و اعتماد به نفس خود شروع به سخنرانی در محیط‌های امن‌تر که هیچ عواقبی نیز برایتان ندارد کنید. این امر باعث تقویت اعتماد به نفس و ریشه کن نمودن ترس شما می‌گردد. به عنوان مثال ایراد سخن در جلوی تعدادی از افراد خانواده و دیگر حامیان شما باعث افزایش اعتماد به نفستان جهت ایراد سخنرانی در انظار عموم خواهد شد. اعتماد به نفس بالا کلید غلبه بر این نوع ترس‌هاست. به همین جهت شما باید برای استیلا بر آن‌ها روی اعتماد به نفس خودتان کار کنید و اگر نواقصی در این رابطه در خودتان می‌بینید آن را ریشه‌یابی نموده و رفع کنید.

فهرست مطالب

۲۵ دقیقه
بخش اول
۲۱ دقیقه
بخش دوم
 ۴۵ دقیقه، ۶۲ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۷۰۰۰ ت - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی توی بدون ترس

برای دانلود کتاب صوتی توی بدون ترس و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  توی بدون ترس
وحید پنجه
۱۳۹۸/۱/۱
خوب بود
Mohammadamin Abedi
۱۳۹۷/۱۲/۱۲
خوب بود
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۲)