دانلود کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی

کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی شاهکار نویسنده‌ی انگلیسی‌تبار، جیمز آلن، نزدیک به 100 سال به عنوان یکی از پرفروش‌ترین کتاب‌ها بوده و از تاثیر تصورات و تفکرات شما در شکل‌گیری شخصیت‌تان سخن می‌گوید.

هدف جیمز آلن (James Allen) در کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی (As a man thinketh) تشویق مردان و زنان به کشف و درک این حقیقت است که خودشان آفرینندگان خویشند. ذهن، سازنده‌ی اصلی لایه درونی شخصیت و لایه برونی شرایط است و اگر کسی تاکنون در غفلت و رنج به سر برده‌، پس از شنیدن این کتاب به آگاهی و شادی می‌رسد.

تو همانی که می‌اندیشی، این کلمات قصار نه تنها تمام وجود آدمی را دربرمی‌گیرد بلکه به قدری کامل است که همه شرایط و رویدادهای زندگی انسان را شامل می‌شود. در معنای واقعی کلمه، بشر حاصل اندیشه خویش است و شخصیت او مجموعِ کاملی از تمام تفکرات اوست.

هر عمل انسان، برگرفته از دانه‌های پنهان در اندیشه اوست و بدون آن‌ها پدیدار نمی‌شود. همان‌طور که گیاه از دانه به وجود می‌آید. این مسئله، هم به دسته عمل‌هایِ ذاتی و هم به آن‌هایی که سنجیده خوانده می‌شوند، مربوط است؛ همچون کارهایی که حساب شده به اجرا در می‌آیند.

قانون جهانی جذب، فارغ از راهی که برای اندیشیدن انتخاب می‌کنیم از ما فرمان می‌گیرد. جسم در بندِ ذهن است و از آن تمکین می‌کند، خواه افکارِ آن از روی عمد انتخاب شده یا ناخودآگاه ابراز شده باشند. تراوشِ افکار غیراخلاقی در ذهن، بدن را به سرعت در ناخوشی و تباهی فرو می‌بَرَد؛ بدن با افکار شاد و زیبا، به جوانی و زیبایی می‌نشیند. ذهن انسان را می‌توان به باغی تشبیه کرد که می‌تواند هوشمندانه پرورانده و یا به حال خود رها شود؛ اما چه پرورش داده شود و چه به آن بی‌توجهی گردد، خواه ناخواه به بار می‌نشیند. اگر بذر مفیدی در آن نهاده نشود، علف‌های هرز تمام باغ را در بر خواهند گرفت و همچنان بیشتر خواهند شد.

جیمز آلن، در سال 1864 در شهر لستر واقع در کشور انگلستان چشم به جهان گشود. او در خانواده‌ای کم‌جمعیت از طبقه‌ی بسیار ضغیف جامعه زندگی می‌کرد و دو برادر کوچکتر از خود داشت. او پس از انتشار دوره "انسان اندیشه است" طرفداران بسیاری پیدا کرد. این دوره به مدت 55 دقیقه توسط معاون جیمز آلن ضبط شد و به صورت صوتی انتشار پیدا کرد. به جرئت می‌توان گفت هنوز هم این دوره یکی از برترین دوره‌ها در زمینه قانون جذب است.

در بخشی از کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی می‌شنویم:

آدمی تنها توسط خودش به زنجیر کشیده می‌شود.
اندیشه و کردار، زندانیان سرنوشت است.
اگر خوار باشند به زندان می‌افکنند.
اگر نجیب باشند همچون فرشتگان آزادی می‌رهانند.
آدمی نه آنچه را که آرزو یا دعا می‌کند، بلکه آنچه را حق اوست به دست می‌آورد.
فقط زمانی آرزوها و دهایش مستجاب می‌شوند که با اندیشه‌ها و اعمالش هماهنگ باشند.
در پرتو این حقیقت، مفهوم پیکار با اوضاع و شرایط چیست؟
مفهومش این است که آدمی پیوسته بر ضد معلولی بیرونی برمی‌خیزد، حال آن که مدام در دلش به علت آن خوراک می‌رساند.
رنج همواره حاصل اندیشه نادرست در مسیری است.
نشانه آن که فرد با خودش و با قانون وجودش در هماهنگی نیست.
تنها استفاده و یگانه کاربرد رنج، پاک گردانیدن است و سوزاندن هر آنچه که بیهوده و ناپاک است.
رنج پاکان باز می‌ایستد.
سوزاندن طلا پس از خالص شدن معنا ندارد؛
و موجودی کاملاً پاک و دل آگاه نمی‌تواند رنج بکشد.
قانون، نه اغتشاش، اصل حاکم بر کائنات است.
عدالت، نه بی عدالتی، جان و جوهر حیات است.
تقوی، نه فساد، نیروی شکل دهنده و برانگیزاننده حکومت معنوی جهان است.
به این ترتیب آدمی باید تنها خودش را درست کند تا دریابد که کائنات درست است.

 ۱ ساعت و ۸ دقیقه، ۶۶ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۸۰۰۰ ت - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱ دقیقه
معرفی
۲ دقیقه
مقدمه
۶ دقیقه
اندیشه و شخصیت
۲۳ دقیقه
تاثیر اندیشه بر موقعیت
۶ دقیقه
تاثیر تفکر بر سلامت و بدن
۶ دقیقه
اندیشه و هدف
۸ دقیقه
عامل تفکر در موقعیت
۹ دقیقه
رویاها و آرمان‌ها
۷ دقیقه
آرامش

راهنمای دانلود کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی

برای دانلود کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  تو همانی که می‌اندیشی

نظرات کتاب صوتی تو همانی که می‌اندیشی

Morteza Z
۱۳۹۸/۷/۱۲
من تا زمانی که این کتاب رو نخونده بودم اصلأ نمی‌تونستم ذهن خودمو کنترل کنم. در واقع ذهنم دشمن من شده بود. ولی با معجزه این کتاب یه انسان دیگه‌ای شدم پر از آرامش درونی، و پر از حس قشنگ ایمان به خدا، به نظر من فقط کسانی میتونن صاحب افکار و احساسات خودشون باشن که دستورات این کتاب رو انجام داده باشند. وگرنه در طول روز هزاران فکر بی‌ارزش میاد سراغشون و هر فکری که میاد توی ذهن یک احساس هم مرتبط با همون فکر میاد که لذت زندگی کردن و خوشحال بودن رو از آدم میگیره، ولی حالا توی جهان درون من فقط عشق و پاکی و امید و انسانیت و خداپرستی موج میزنه و دیگه ذهنم دشمنم نیست و منو اذیت نمیکنه.
شقايق بانو
۱۳۹۹/۱/۱
خب طبیعتا از اسمش معلومه!بیشتر کتاب رو این تاکید میکنه که طرز تفکر چقد مهمه، دوتا مسئله جالب اومد میخوام اونا را بگم. یکیش گفته بود از گندم گندم بروید از جو ز جو، خب وقتی تفکرات درستی نداریم طبیعتا نباید انتظار خوبی از کارهامون داشته باشیم یکی دیگه این بود میگفت ما سعی میکنیم تفکراتمون را پنهان ولی کنیم نهایتا معلوم میشه چون تفکراتمون به اعمال تبدیل میشه و اعمال رو هم مگه چقد میشه پنهان کرد؟ اگه یه ساعت بیکار شدید و هیچی نداشتید واسه خوندن اینو پیشنهاد میکنم!
Matin Ghassemi
۱۳۹۹/۱/۱
کاش همه ما وقت و تایمی رو اختصاص بدیم و خوب بشنویم و گوش کنیم. چه این کتاب چه باقی آثار مشابه. مطمئنا مطالعه و تحقیق درست و سالم، اصلی‌ترین نیاز امروز مردم ماست و میتونه نقطه ضعف بزرگ ما در کمبود درک صحیح از فرهنگ و اجتماع پیرامون ما رو برطرف کنه. بیایم قبول کنیم خیلی خیلی نیاز به فرهنگ بیشتری اول داریم. از همه هم بنده حقیر. امیدوارم روزی برسه که با تمام چالش‌های زندگی مون، درست و منطقی و معقول برخورد کنیم.
مشاهد همه نظرات (۱۴۶)