دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل اثر جورج سمیوئل کلاسون، با شیوه‌ای متفاوت به شما می‌آموزد که چگونه دارایی و اموال‌تان را افزایش دهید. 

کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل (The richest man in Babylon) شامل مجموعه‌ای از داستان‌های واقعی است که در آن‌ها علل مشکلات مالی مورد بررسی قرار گرفته و راهکارهای عملی نیز برای آن‌ها ارائه شده است. دارای اهمیت خاصی است. در واقع هدف این کتاب ایجاد بینشی است تا علاقمندان به موفقیت مالی به کمک آن ثروتمند شده، از ثروت خود نگهداری کرده و از درآمد حاصل از آن، ثروت بیشتری بدست آورند.

در برابر شما، آینده مانند راهی که به فواصل دور می‌رسد، گسترده شده است. راهی که در میان آن آرزوهایی است که دوست دارید به آن‌ها دست یابید. تصمیماتی که باعث شعف شما می‌شود و خواسته‌هایی که دوست دارید آن‌ها را تجربه کنید. برای این‌که به آرزوها و خواسته‌های خودتان دست یابید، باید بتوانید از پول‌تان به بهترین شکل استفاده کنید. از اصولی که این کتاب به شما آموزش می‌دهد پیروی کنید. اجازه دهید که این اصول دارایی شما را افزایش دهند و به زندگی شاد و راحتی که بعد از آن خواهید داشت دست پیدا کنید. این اصول مثل قانون جاذبه، جهانی و در همه‌جا یکسان هستند. شاید همان‌طور که برای سایرین هم مفید بودند، برای شما هم مفید باشند و باعث دستیابی شما به دارایی بیشتر، حساب بانکی مملو از پول و روند مالی مناسب در زندگی شوند.

جورج ساموئل کلاسون (George Samuel Clason) نویسنده آمریکایی متولد لوئیزیانا بوده و دارای دو کمپانی به نام‌های کمپانی نقشه کلاسون و شرکت انتشارات کلاسون بوده و در خلال جنگ‌های آمریکا با اسپانیایی‌ها وارد ارتش شده است. کمپانی نقشه کلاسون نخستین ناشر کتاب نقشه راه‌ها در ایالات متحده آمریکا است. او در طول حیات خود دو بار ازدواج کرد. وی در کالیفرنیا درگذشت.

این کتاب در سراسر جهان میلیون‌ها نفر مخاطب دارد و بسیاری از آن‌ها با به کار بستن مثال‌های کتاب ثروتمند ترین مرد بابل به ثروت رسیده‌اند. چرا که می‌توان زندگی و قواعد آن در شهر باستانی بابل را تا حد زیادی با زندگی در دنیای قرن 21؛ از لحاظ  اقتصادی مشابه دانست.

 ۶ ساعت و ۹ دقیقه، ۳۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۷، قیمت الکترونیکی: ۳۲۰۰۰ ت - 9.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۵ دقیقه
مقدمه
۲۰ دقیقه
تاریخچه
۱۸ دقیقه
مردی در جستجوی طلا
۳۳ دقیقه
ثروتمندترین مرد بابل
۵۰ دقیقه
هفت راهکار
۳۸ دقیقه
ملاقات با فرشته
۳۶ دقیقه
پنج قانون
۳۹ دقیقه
سفر به بابلی
۱۲ دقیقه
دیوارهای بابل
۳۴ دقیقه
دلال شتر
۲۹ دقیقه
لوح‌های گلی
۵۴ دقیقه
خوش‌شانس ترین مرد بابل

راهنمای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

برای دانلود کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  ثروتمندترین مرد بابل

نظرات کتاب صوتی ثروتمندترین مرد بابل

داریوش خسروی
۱۳۹۹/۱/۲۷
از جمیع جهات کم نظیر است. کتابی ست که در غالب داستانی شیرین و به شکلی که شنونده ابدا احساس خستگی و کسالت نکند، رموز شگفت انگیز ثروتمندشدن (در کنار بهره بردن ازمواهب زندگی) رابه شنونده می‌آموزد. من موقع گوش دادن به این کتاب، عمیقا متاسف بودم که چرا سالها قبل این کتاب را نخوانده ام. صد البته صدای روح نواز و اجرای گرم، شگفت انگیز و استادانه محمد عمرانی شیرینی و جذابیت کتاب را دوچندان می‌کند. بهرحال توصیه من به دوستان وعزیزان کتابخوان در ارتباط با مطالعه این کتاب و بخصوص این نسخه صوتی، قطعا و مواکدا مثبت خواهدبود.
شادانا Shaadaanaa
۱۳۹۸/۱/۲۹
بنظرم خوب هست اگر هر شخصی یکبار این کتاب رو بخونه. حتا اگر خودتون توی کسب و کارتون و همینطور در سرمایه گزاری موفق هستید و بنابرین محتویات این کتاب به کار شخص خودتون نمیاد، بازم خوبه یکبار بخونیدش و از محتواش مطلع بشید که به وقتش، قبل از شروع کسب و کار فرزندتون این کتاب رو بهش هدیه بدید. بنظرم محتویاتش برای هر شخصی که در ابتدای راه تلاش برای استقلال مالی هست می‌تونه مفید باشه.
حسن اکران
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
برخلاف نام کتاب که قدیمیه ولی محتوای ان خیلی به روز وکاربردی هستن ومدام با نمونه‌های امروزی آن برخورد میکنیم درضمن صدای گوینده نیز به درک بهتر مطالب کمک میکند
مشاهد همه نظرات (۲۰۲)