دانلود کتاب صوتی جادویی برای باکستر


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی جادویی برای باکستر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی جادویی برای باکستر

کتاب صوتی جادویی برای باکستر اثر رزی بنکس داستانی جذاب از مجموعه‌‌ پرنسس‌های اسرارآمیز است که برای گروه سنی «ج» روایت می‌شود.

در داستان جادویی برای باکستر (Puppy magic)، پرنسس‌های اسرارآمیز و دوست داشتنی، مجددا وارد یک ماجرای جدید می‌شوند. یادتان که هست پرنسس‌های اسرارآمیز و جادویی در قصری روی ابرها جمع می‌شوند و به آرزوهای بچه‌ها گوش می‌دهند و آن‌ها را برآورده می‌کنند. اما گاهی همه چیز خوب پیش نمی‌رود و آن هم به دلیل وجود پرنسس بدجنس است.

این بار پرنسس بدجنس نه تنها نقشه‌ای جدید دارد، بلکه همکاری جدید نیز پیدا کرده است. یک طوطی پر حرف و بدجنس و دو سگ خشن و بداخلاق. نقشه‌ی جدید پرنسس بدجنس اذیت کردن حیوان‌های مظلوم است. ولی شارلوت و مایا عاشق حیوان‌ها هستند و نمی‌گذارند که او به هدفش برسد.

پرنسس‌های اسرارآمیز این بار باید بروند تا سگ یک نفر را نجات بدهند. آن‌ها اگر نتوانند باکسر سگ کوچولو را برای امتحان توله سگ‌ها آماده کنند، صاحبش نمی‌تواند او را با خود به مسافرت ببرد و سگ کوچولو باید تنها در خانه بماند.

یعنی پرنسس‌های اسرار آمیز می‌توانند این بار هم جلوی پرنسس بدذات را بگیرند؟ پرنسس بدجنس یک نقشه‌ی وحشتناک دیگر هم دارد. او می‌خواهد چوب جادویی یکی از پرنسس‌های قصر را به سرقت ببرد تا زمانی که کارهای بد با آن چوب انجام داد باعث اخراج آن پرنسس نیز بشود. اگر پرنسس‌ها جلوی او را نگیرند. هم پرنسس از قصر خارج می‌شود و هم قصر خراب می‌شود، ولی مایا و شارلوت سرسخت‌تر از این حرفا هستند.

فهرست مطالب

۶ دقیقه
فصل اول: جادو شروع می‌شود
۷ دقیقه
فصل دوم: حیوانات عجیب
۵ دقیقه
فصل سوم: مهمان ناخوانده
۶ دقیقه
فصل چهارم: پیام جادویی
۵ دقیقه
فصل پنجم: توله سگ شیطان
۸ دقیقه
فصل ششم: مشکل تنیس
۶ دقیقه
فصل هفتم: جادوی گل‌ها
۹ دقیقه
فصل هشتم: وحشت در پارک
۱۲ دقیقه
فصل نهم: امتحان توله سگ‌ها
۱۰ دقیقه
فصل دهم: رد یا قبول؟
۸ دقیقه
فصل یازدهم: بازگشت به قصر
 ۱ ساعت و ۲۳ دقیقه، ۴۰ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۸، قیمت الکترونیکی: ۱۰۰۰۰ ت - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

راهنمای دانلود کتاب صوتی جادویی برای باکستر

برای دانلود کتاب صوتی جادویی برای باکستر و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  جادویی برای باکستر
طناز شکوهی فر
۱۳۹۸/۲/۲۸
عالییییییییییییییییی بودددددددددددد
مشاهد همه دیدگاه‌ها (۱)