دانلود کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار


خرید کتاب صوتی

برای دانلود قانونی کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان دانلود کنید.

معرفی کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار نوشته‌‌ی لارا دریسکل درباره‌ی پدربزرگ و نوه‌ای است که وقتی به گل‌ها آب می‌دهند پرنده‌‌ای را پیدا می‌کنند و تصمیم می‌گیرند برای مدتی از او مراقبت کنند.

موضوع کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار (Javier’s Hummingbird) چیست؟

روزی خاویر به همراه پدربزرگش به گل آب می‌دهد که مرغ مگس ‌خوار کوچکی را می‌بینند. پدربزرگ اطلاعات جالبی درباره‌ی این پرنده به نوه‌اش می‌دهد و خاویر متوجه می‌شود که این پرنده برخلاف دیگر مرغان مگس‌ خوار کمی زودتر آمده است و گل‌ها هنوز شکوفه نداده‌اند تا او بتواند غذا بخورد. این پسربچه تصمیم می‌گیرد هر روز به این پرنده غذا بدهد و از او مراقبت کند اما... .

کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار مناسب چه کسانی است؟

لارا دریسکل (Laura Driscol) در این داستان تلاش می‌کند به کودکان از عشق و محبت به حیوانات بگوید؛ کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار برای کودکان 3 تا 7 سال مناسب است.

در بخشی از کتاب صوتی خاویر و مرغ می‌شنویم:

حناییِ بیچاره. اون اولین مرغ مگس خواری بود که رسید. لابد اینجا تنها بود. تازه غذاشم خیلی سرد بود! حتی من هم نمی‌تونم غذایی که همون موقع از فریزر درمیاد رو بخورم.

از بابابزرگ خواستم تا بعد از مدرسه من رو به فروشگاه ببره. می‌خواستم یک چیزی پیدا کنم که نذاره شهد گل یخ بزنه. بعد از مدرسه، بابابزرگ دنبالم اومد و به مغازه رفتیم. اونجا بخاری‌های مختلفی بود. اولش هرچقدر که نگاه می‌کردم، وسیله‌ی مناسب رو پیدا نمی‌کردم تا اینکه بالاخره دیدمش.

 ۱۰ دقیقه، ۱۵ مگابایت، زبان فارسی، MP3، 
چاپ ۱۳۹۹، قیمت الکترونیکی: ۳۵۰۰ ت - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50
خرید کتاب صوتی

فهرست مطالب

۱۰ دقیقه
خاویر و مرغ مگس‌خوار

راهنمای دانلود کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

برای دانلود کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار و دسترسی قانونی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

دانلود کتاب صوتی  خاویر و مرغ مگس خوار

نظرات کتاب صوتی خاویر و مرغ مگس خوار

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.